GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z logowaniem

02.10.2010
12:41
[1]

bielu31 [ Junior ]

problem z logowaniem

kupiłem gre f12010 w polskiej wersji językowej jest ok .Jest jeden problem z tą gra , zeby gra sie zapisywała trzeba sie zalogowac .podczas logowanie cały czas wyswietla błedne hasło juz mam tego dośc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.