bielu31 [ Junior ]
problem z logowaniem
kupiłem gre f12010 w polskiej wersji językowej jest ok .Jest jeden problem z tą gra , zeby gra sie zapisywała trzeba sie zalogowac .podczas logowanie cały czas wyswietla błedne hasło juz mam tego dośc