GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Guitar Hero - Gitara pytanko

02.10.2010
12:30
[1]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Guitar Hero - Gitara pytanko

Witam wczoraj zakupiłem sobie gitarkę GH metalica lecz z gra Aerosmith i stąd moje pytanie , czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za rzeczy na załączonym obok screenie i do czego służą ?:)


Guitar Hero - Gitara pytanko - ŁuQciu5253
02.10.2010
12:47
[2]

władca lemurów [ Julian ]

U góry to slider do grania solówek, w aerosmith chyba nie działa, natomiast na dole to whammy bar do ciągłych nutek.

02.10.2010
12:49
[3]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

a czy ten whammy bar działa również w aerosmith ?i jak on działa?

czy to daje więcej punktów podczas ciągłych nutek ?

02.10.2010
13:12
[4]

Robert542 [ Legend ]

Jak są ciągłe nutki w postaci gwiazdek i podczas grania nich będziesz korzystał z whammy bara, wtedy szybciej napełni Ci się pasek ze star powerem ;).

02.10.2010
13:17
[5]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Dzięki za odpowiedź :0

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.