GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

lvl'e na forum

02.10.2010
11:37
[1]

Kylger [ Pretorianin ]

lvl'e na forum

Witam
Mam pytanie odnośnie forum.
1. Skąd biorą się te lvl'e (ranking na forum) jak je zdobywać. Mam +1 i nie wiem skąd:D

Z góry dzięki :P

02.10.2010
11:39
[2]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Lvl rośnie o jeden co miesiąc.

02.10.2010
11:39
[3]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Poprzez pisanie postow itp udzielanie sie na forum(chyba xD) ogolem i raz na miesiac :D

02.10.2010
11:39
[4]

novi.. [ Senator ]

1. Ranking działa w następujący sposób:

* +1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na Forum;
* -1 punkt za każdy usunięty post, który złamał zasady korzystania z Forum Dyskusyjnego;
* w czasie gdy Ranking Czytelnika jest ujemny, +1 punkt za każdy tydzień od chwili osiągnięcia ujemnego rankingu aż do momentu, gdy osiągnie z powrotem zero;
* punkty nie są odejmowane za posty skasowane z przyczyn technicznych lub posty zgodne z Regulaminem, a skasowane z innych przyczyn.


https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

02.10.2010
11:40
[5]

Bosmanfrx [ Tankista ]

Musisz dużo grindować.

spoiler start

Zajrzyj do regulaminu.

spoiler stop

02.10.2010
11:40
smile
[6]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Widać, kto regulamin czyta.

02.10.2010
11:40
smile
[7]

METALO [ Konsul ]

Poprzez pisanie madrych postow oczywiscie

02.10.2010
11:43
[8]

Kylger [ Pretorianin ]

Aha czaje :P
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź

02.10.2010
12:08
[9]

Imak [ Generaďż˝ ]

Do postu czwartego warto dodać, że nabijają się punkty tylko, jeżeli w danym miesiącu napiszesz choć jeden post.

spoiler start
Trzeba było przeczytać regulamin
spoiler stop

02.10.2010
12:32
smile
[10]

Tirane [ Bumbibjornarna ]

Musisz expic.

02.10.2010
12:39
[11]

kong123 [ Legend ]

Nie. Musi ze zrozumieniem przeczytać regulamin zanim zada kolejne durne pytanie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.