Kylger [ Pretorianin ]
lvl'e na forum
Witam
Mam pytanie odnośnie forum.
1. Skąd biorą się te lvl'e (ranking na forum) jak je zdobywać. Mam +1 i nie wiem skąd:D
Z góry dzięki :P
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Lvl rośnie o jeden co miesiąc.
MavericKK [ Life is Brutal ]
Poprzez pisanie postow itp udzielanie sie na forum(chyba xD) ogolem i raz na miesiac :D
novi.. [ Senator ]
1. Ranking działa w następujący sposób:
* +1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na Forum;
* -1 punkt za każdy usunięty post, który złamał zasady korzystania z Forum Dyskusyjnego;
* w czasie gdy Ranking Czytelnika jest ujemny, +1 punkt za każdy tydzień od chwili osiągnięcia ujemnego rankingu aż do momentu, gdy osiągnie z powrotem zero;
* punkty nie są odejmowane za posty skasowane z przyczyn technicznych lub posty zgodne z Regulaminem, a skasowane z innych przyczyn.
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
Bosmanfrx [ Tankista ]
Musisz dużo grindować.

bezio007[IsBack] [ Konsul ]
Widać, kto regulamin czyta.

METALO [ Konsul ]
Poprzez pisanie madrych postow oczywiscie
Kylger [ Pretorianin ]
Aha czaje :P
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź
Imak [ Generaďż˝ ]
Do postu czwartego warto dodać, że nabijają się punkty tylko, jeżeli w danym miesiącu napiszesz choć jeden post.

Tirane [ Bumbibjornarna ]
Musisz expic.
kong123 [ Legend ]
Nie. Musi ze zrozumieniem przeczytać regulamin zanim zada kolejne durne pytanie.