GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z obrazem

02.10.2010
11:05
[1]

RazielMad [ Legionista ]

Problemy z obrazem

Witam
Mam pewien problem, który zaczął się po zakupie nowej karty graficznej (ATI RADEON 5770) . Problem polega na tym, , że obraz zanika lecz potem się pojawia. Myślałem, że jest to problem z sterownikami mojej karty lecz nie. Zrobiłem formatowanie dysku i nic się nie poprawiło. Jeśli ktoś jest obeznany tym temacie proszę o najszybszą pomoc.

02.10.2010
11:26
[2]

Reality [ Gitarzysta ]

Może problem leży w sprzęcie ,a nie oprogramowaniu?

Sprawdź czy jest dobrze włożona karta w płyte główną i czy masz kabelki dobrze poprzypinane do monitora i kompa.

02.10.2010
11:44
[3]

RazielMad [ Legionista ]

Niestety dobrze przymocowałem te kartę i kable są dobrze podłączone. Nie wiem czy w tym leży problem, ale zasilacz od mojego komputera ma drgające cewki czy może w tym być problem, czy trzeba wymienić zasilacz?

02.10.2010
12:06
[4]

Reality [ Gitarzysta ]

Idź do komputerowego i wytłumacz problem, zasugeruj zeby sprawdzili inny zasilacz
albo jezeli masz pod ręką inny to sam wymień i sprawdź.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.