RazielMad [ Legionista ]
Problemy z obrazem
Witam
Mam pewien problem, który zaczął się po zakupie nowej karty graficznej (ATI RADEON 5770) . Problem polega na tym, , że obraz zanika lecz potem się pojawia. Myślałem, że jest to problem z sterownikami mojej karty lecz nie. Zrobiłem formatowanie dysku i nic się nie poprawiło. Jeśli ktoś jest obeznany tym temacie proszę o najszybszą pomoc.
Reality [ Gitarzysta ]
Może problem leży w sprzęcie ,a nie oprogramowaniu?
Sprawdź czy jest dobrze włożona karta w płyte główną i czy masz kabelki dobrze poprzypinane do monitora i kompa.
RazielMad [ Legionista ]
Niestety dobrze przymocowałem te kartę i kable są dobrze podłączone. Nie wiem czy w tym leży problem, ale zasilacz od mojego komputera ma drgające cewki czy może w tym być problem, czy trzeba wymienić zasilacz?
Reality [ Gitarzysta ]
Idź do komputerowego i wytłumacz problem, zasugeruj zeby sprawdzili inny zasilacz
albo jezeli masz pod ręką inny to sam wymień i sprawdź.