snailes1 [ Konsul ]
4 Gry
snailes1 [ Konsul ]
up
snailes1 [ Konsul ]
up
snailes1 [ Konsul ]
upam jakby ktos ma jakas cene zs ktira by dal za te gry pisac tu moze sie dogadamy srry za orto ale pisZe z komy
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Zapomniałeś się podpisać Troll przedszkolak
DB Mafia [ Super Saiyan 4 ]
5,50 to chyba za te pudełka

wojtul [ Generaďż˝ ]
Alone in The Dark-Edycja Premierowa
karo47 [ Chor��y ]
xD "junior":P
i jaka cena O.o
ty lepiej daj zdjecie otwartych pudelek bo wybacz ale jak ktos pali w piecu to raczej woli drewno spalac:P
snailes1 [ Konsul ]
[8] Po co? Płytki są w stanie idealnym
[7]To jest Edycja premierowa to ze ma tylko okładke topsellera to nie znaczy ze nie premierowka
snailes1 [ Konsul ]
up

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
[7]To jest Edycja premierowa to ze ma tylko okładke topsellera to nie znaczy ze nie premierowka - ale kretyn, żałosne
Sc00®pY [ Loler ]
Idiota...

Qverty™ [ Legend ]
To jest Edycja premierowa to ze ma tylko okładke topsellera to nie znaczy ze nie premierowka
Geeeez....Ty wogóle wiesz co to znaczy premierówka?
snailes1 [ Konsul ]
UP
gnoll [ Legend ]
To że coś udaje że to premierówka, nie oznacza że nią jest. To tania seria. To raz. Dwa - napisz jak wygląda sprawa ze Steam Fear'a 2, bo z tego co wiem to nie za bardzo, chyba że dodajesz konto.
BTW Jakim trzeba być osłem aby sprzedawać zakładanie konta w Tibii ? O.o
BlackBolt [ Senator ]
gnoll --> Osłem to trzeba być, żeby coś takiego kupić.
snailes1 --> Jaka jest cena minimalna?
errorek18 [ Konsul ]
Lol !