GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

4 Gry

02.10.2010
10:44
[1]

snailes1 [ Konsul ]

4 Gry

02.10.2010
14:07
[2]

snailes1 [ Konsul ]

up

02.10.2010
16:04
[3]

snailes1 [ Konsul ]

up

02.10.2010
17:03
[4]

snailes1 [ Konsul ]

upam jakby ktos ma jakas cene zs ktira by dal za te gry pisac tu moze sie dogadamy srry za orto ale pisZe z komy

02.10.2010
17:23
[5]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Zapomniałeś się podpisać Troll przedszkolak

02.10.2010
17:45
[6]

DB Mafia [ Super Saiyan 4 ]

5,50 to chyba za te pudełka

02.10.2010
18:34
smile
[7]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Alone in The Dark-Edycja Premierowa

02.10.2010
19:26
[8]

karo47 [ Chor��y ]

xD "junior":P

i jaka cena O.o

ty lepiej daj zdjecie otwartych pudelek bo wybacz ale jak ktos pali w piecu to raczej woli drewno spalac:P

02.10.2010
20:40
[9]

snailes1 [ Konsul ]

[8] Po co? Płytki są w stanie idealnym

[7]To jest Edycja premierowa to ze ma tylko okładke topsellera to nie znaczy ze nie premierowka

02.10.2010
22:38
[10]

snailes1 [ Konsul ]

up

02.10.2010
23:41
smile
[11]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

[7]To jest Edycja premierowa to ze ma tylko okładke topsellera to nie znaczy ze nie premierowka - ale kretyn, żałosne

02.10.2010
23:49
[12]

Sc00®pY [ Loler ]

Idiota...

02.10.2010
23:59
smile
[13]

Qverty™ [ Legend ]

To jest Edycja premierowa to ze ma tylko okładke topsellera to nie znaczy ze nie premierowka

Geeeez....Ty wogóle wiesz co to znaczy premierówka?

03.10.2010
10:55
[14]

snailes1 [ Konsul ]

UP

03.10.2010
10:58
[15]

gnoll [ Legend ]

To że coś udaje że to premierówka, nie oznacza że nią jest. To tania seria. To raz. Dwa - napisz jak wygląda sprawa ze Steam Fear'a 2, bo z tego co wiem to nie za bardzo, chyba że dodajesz konto.

BTW Jakim trzeba być osłem aby sprzedawać zakładanie konta w Tibii ? O.o

03.10.2010
11:16
[16]

BlackBolt [ Senator ]

gnoll --> Osłem to trzeba być, żeby coś takiego kupić.

snailes1 --> Jaka jest cena minimalna?

03.10.2010
11:29
[17]

errorek18 [ Konsul ]

Lol !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.