GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie wyjdzie taniej?

02.10.2010
10:44
[1]

Bartesso94 [ Konsul ]

Gdzie wyjdzie taniej?

Witam, mam zamiar kupić Gothica 4. No i mam dylemat, ponieważ nie wiem czy czekać aż pojawi się w sklepach, czy już teraz zakupić, jako przedsprzedaż w sklepie gry- online. Za zwykłą edycję w sklepie gry- online trzeba dać 100zł + wysyłka. Rozchodzi się o to, gdzie będzie drożej, wydaje mi się, że gra w zwykłych sklepach, saturn, empik itp będzie chodziła drożej (gdzieś koło 129.90zł). Więc, żeby zaoszczędzić kasiorę lepiej kupić już teraz, czy czekać aż pojawi się w sklepach???

Zależy mi na tym, żeby nie przepłacać. :)

02.10.2010
10:55
[2]

Kylger [ Pretorianin ]

Raczej w gry-online się bardziej opłaci :P Albo poczekaj aż ktoś da używaną na allegro.

02.10.2010
11:44
[3]

Bartesso94 [ Konsul ]

Nie no używanej kupować nie będę- tylko oryginał. :)

02.10.2010
11:45
[4]

novi.. [ Senator ]

Przecież używana to też oryginał tylko, że używany :)

Najtaniej zapewne na allegro kupisz.

02.10.2010
11:46
[5]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Przeciez uzywana to jest oryginal z tym ze z 3 reki :D albo z 2 zalezy ile sie ich przewija :D

Edit: Novi mnie uprzedzil :D

03.10.2010
09:12
[6]

Bartesso94 [ Konsul ]

Dobra, chyba kupię na gry- online z przekonaniem, że jak gra wyjdzie do sklepów, to będzie chodziła po 120, 130zł.

03.10.2010
09:50
[7]

Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]

Przy takich dylematach zawsze wybieram empik.com. Kosztuje prawie tyle, co cena dystrybutora (Arcania jest za 124,90 zł), ale przy odbiorze w salonie nie ma kosztów wysyłki. I tylko tu się opłaca kupić. Zawsze wychodzi kilka złoty taniej, niż w jakimkolwiek sklepie wysyłkowym, po doliczeniu kosztów wysyłki (a zawsze zamawiam wtedy z kurierem. Poczcie nie wierzę, choć jest trochę taniej).

03.10.2010
10:16
[8]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

W ultimie masz preorder za 119.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.