Bartesso94 [ Konsul ]
Gdzie wyjdzie taniej?
Witam, mam zamiar kupić Gothica 4. No i mam dylemat, ponieważ nie wiem czy czekać aż pojawi się w sklepach, czy już teraz zakupić, jako przedsprzedaż w sklepie gry- online. Za zwykłą edycję w sklepie gry- online trzeba dać 100zł + wysyłka. Rozchodzi się o to, gdzie będzie drożej, wydaje mi się, że gra w zwykłych sklepach, saturn, empik itp będzie chodziła drożej (gdzieś koło 129.90zł). Więc, żeby zaoszczędzić kasiorę lepiej kupić już teraz, czy czekać aż pojawi się w sklepach???
Zależy mi na tym, żeby nie przepłacać. :)
Kylger [ Pretorianin ]
Raczej w gry-online się bardziej opłaci :P Albo poczekaj aż ktoś da używaną na allegro.
Bartesso94 [ Konsul ]
Nie no używanej kupować nie będę- tylko oryginał. :)
novi.. [ Senator ]
Przecież używana to też oryginał tylko, że używany :)
Najtaniej zapewne na allegro kupisz.
MavericKK [ Life is Brutal ]
Przeciez uzywana to jest oryginal z tym ze z 3 reki :D albo z 2 zalezy ile sie ich przewija :D
Edit: Novi mnie uprzedzil :D
Bartesso94 [ Konsul ]
Dobra, chyba kupię na gry- online z przekonaniem, że jak gra wyjdzie do sklepów, to będzie chodziła po 120, 130zł.
Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]
Przy takich dylematach zawsze wybieram empik.com. Kosztuje prawie tyle, co cena dystrybutora (Arcania jest za 124,90 zł), ale przy odbiorze w salonie nie ma kosztów wysyłki. I tylko tu się opłaca kupić. Zawsze wychodzi kilka złoty taniej, niż w jakimkolwiek sklepie wysyłkowym, po doliczeniu kosztów wysyłki (a zawsze zamawiam wtedy z kurierem. Poczcie nie wierzę, choć jest trochę taniej).
Chudy The Barbarian [ Legend ]
W ultimie masz preorder za 119.