X3X333 [ Pretorianin ]
Czy pogram w...
Mam pytanie czy na tym sprzęcie.
Procesor Amd Athlon 3.2 Ghz || L2 Cache : 2mb || L1 cache: 2x 64kb i 2x 64kb || 2 rdzenie.
Karta grafiki: Geforce 9600 GT || 512mb || GDDR3 SDRAM 256-bit || Interfejs TV
Wyjście HDTV
Ram: 3Gb || 667hz || DDR2
Będą chodzić na średnich/wysokich detalach gry takie jak.
GTA IV
Just Caus II
Mafia II
F.E.A.R
Assasin Creed II i III będzie miała podobne wymagania więc tylko jeden głos
I inne gry z tego typu (chodzi mi żeby nie było żadnych ścinek)
Artilio [ Black Templar ]
Fear jedynka czy dwójka?
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Może pograsz, ale na pewno nie na wysokich detalach.

ProTyp [ For the Horde! ]
Powinno chodzić.
BlackBolt [ Senator ]
Może część ustawisz na średnie. O wysokich na tej karcie zapomnij (chyba, że masz na myśli FEAR 1)
Bartesso94 [ Konsul ]
Niektóre gry, np. FEAR będą ci chodziły na wysokich, ale takie tytuły jak GTA IV lub Mafia II raczej nie.
charlie.scene [ Konsul ]
Na jakiej rozdzielczosci grasz?
Na wiekszej niz 1280x1024 granie na srednio/wysokich mozesz sobie odpuscic.
michałek19 [ Legionista ]
Myśle , że spokojnie . Wszystkie pójdą , a napewno jak masz Viste lub 7
X3X333 [ Pretorianin ]
Mam Win7 . W sterownikach karty grafiki mam taką opcje pokaż na jakich detalach będzie chodzić ta gra. Jest tam setki tytułów.
Np.
Just Caus: 3D vision Ready
Fear: Doskonała
Fear Perseus Mandate: Doskonała
Mafia || : 3D vision ready
Mafia: Doskonała
Więc raczej karta dobrze obsługuje
Chodzi mi głównie czy np. GTA IV pójdzie na średnich detalach bez żadnej ścinki
Dodaje gry:
BattleField Bad Company II
Cod Moder Warfare II
Itp
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
X3X333: GTA IV na średnich detalach pójdzie, ale będzie ok 3-15 FPS.
X3X333 [ Pretorianin ]
@UP z tym się nie zgodze bo już będe miał od kolegi lepszego kompa prawie 2x a jemu się nie tnie więc raczej pójdzie dobrze GTA IV
charlie.scene [ Konsul ]
X3X333 [ Pretorianin ]
@UP czyli pójdzie dobrze ?
charlie.scene [ Konsul ]
Nie napisales na jakiej rozdzielczosci grasz.
Na 800x600 pojdzie dobrze, na 2500x1960 w ogole nie pojdzie.
X3X333 [ Pretorianin ]
Chodzi mi na średnich detalach
BlackBolt [ Senator ]
Połowa tych gier ma dema. Ściągnij i sam sprawdź.
Nikt dokładnie nie zgadnie, jak u ciebie będzie chodzić na takich siakich czy srakich detalach/rozdzielczości/systemie/sterownikach. Ogólnie karta jak na dzisiejsze czasy jest do niczego. Na wysokie nie licz. Na średnie gdzieniegdzie da radę, ale wiele zależy od rozdzielczości.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Wszystkie pójdą Ci na lajcie tylko GTA IV i JC2 na średnich.
Na 800x600 pojdzie dobrze, na 2500x1960 w ogole nie pojdzie.
LOL człowieku ale podajesz rozdzielczości :O na 1280x1024 wszystkie pójdą na najwyższych (tylko GTA IV i JC2 na średnich) .
charlie.scene [ Konsul ]
Lukas172_Nomad_
Jezeli myslisz ze JC2 albo GTA4 na 9600GT na 1280x1024 beda dzialaly na najwyzszych detalach, to lepiej przerzuc sie z konsoli na PC.
Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
pójdzie