GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pogram w...

02.10.2010
10:30
[1]

X3X333 [ Pretorianin ]

Czy pogram w...

Mam pytanie czy na tym sprzęcie.

Procesor Amd Athlon 3.2 Ghz || L2 Cache : 2mb || L1 cache: 2x 64kb i 2x 64kb || 2 rdzenie.

Karta grafiki: Geforce 9600 GT || 512mb || GDDR3 SDRAM 256-bit || Interfejs TV
Wyjście HDTV

Ram: 3Gb || 667hz || DDR2

Będą chodzić na średnich/wysokich detalach gry takie jak.

GTA IV
Just Caus II
Mafia II
F.E.A.R
Assasin Creed II i III będzie miała podobne wymagania więc tylko jeden głos
I inne gry z tego typu (chodzi mi żeby nie było żadnych ścinek)

02.10.2010
10:33
[2]

Artilio [ Black Templar ]

Fear jedynka czy dwójka?

02.10.2010
10:34
[3]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Może pograsz, ale na pewno nie na wysokich detalach.

02.10.2010
10:34
smile
[4]

ProTyp [ For the Horde! ]

Powinno chodzić.

spoiler start
Ehh, ludzie... już nie macie czym szpanować? :)
spoiler stop

02.10.2010
10:34
[5]

BlackBolt [ Senator ]

Może część ustawisz na średnie. O wysokich na tej karcie zapomnij (chyba, że masz na myśli FEAR 1)

02.10.2010
10:34
[6]

Bartesso94 [ Konsul ]

Niektóre gry, np. FEAR będą ci chodziły na wysokich, ale takie tytuły jak GTA IV lub Mafia II raczej nie.

02.10.2010
10:35
[7]

charlie.scene [ Konsul ]

Na jakiej rozdzielczosci grasz?

Na wiekszej niz 1280x1024 granie na srednio/wysokich mozesz sobie odpuscic.

02.10.2010
10:35
[8]

michałek19 [ Legionista ]

Myśle , że spokojnie . Wszystkie pójdą , a napewno jak masz Viste lub 7

02.10.2010
10:41
[9]

X3X333 [ Pretorianin ]

Mam Win7 . W sterownikach karty grafiki mam taką opcje pokaż na jakich detalach będzie chodzić ta gra. Jest tam setki tytułów.

Np.

Just Caus: 3D vision Ready
Fear: Doskonała
Fear Perseus Mandate: Doskonała
Mafia || : 3D vision ready
Mafia: Doskonała

Więc raczej karta dobrze obsługuje

Chodzi mi głównie czy np. GTA IV pójdzie na średnich detalach bez żadnej ścinki


Dodaje gry:


BattleField Bad Company II
Cod Moder Warfare II

Itp

02.10.2010
10:43
[10]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

X3X333: GTA IV na średnich detalach pójdzie, ale będzie ok 3-15 FPS.

02.10.2010
10:44
[11]

X3X333 [ Pretorianin ]

@UP z tym się nie zgodze bo już będe miał od kolegi lepszego kompa prawie 2x a jemu się nie tnie więc raczej pójdzie dobrze GTA IV

02.10.2010
10:44
[12]

charlie.scene [ Konsul ]

02.10.2010
10:46
[13]

X3X333 [ Pretorianin ]

@UP czyli pójdzie dobrze ?

02.10.2010
10:48
[14]

charlie.scene [ Konsul ]

Nie napisales na jakiej rozdzielczosci grasz.

Na 800x600 pojdzie dobrze, na 2500x1960 w ogole nie pojdzie.

02.10.2010
11:09
[15]

X3X333 [ Pretorianin ]

Chodzi mi na średnich detalach

02.10.2010
11:17
[16]

BlackBolt [ Senator ]

Połowa tych gier ma dema. Ściągnij i sam sprawdź.
Nikt dokładnie nie zgadnie, jak u ciebie będzie chodzić na takich siakich czy srakich detalach/rozdzielczości/systemie/sterownikach. Ogólnie karta jak na dzisiejsze czasy jest do niczego. Na wysokie nie licz. Na średnie gdzieniegdzie da radę, ale wiele zależy od rozdzielczości.

02.10.2010
13:03
[17]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Wszystkie pójdą Ci na lajcie tylko GTA IV i JC2 na średnich.

Na 800x600 pojdzie dobrze, na 2500x1960 w ogole nie pojdzie.

LOL człowieku ale podajesz rozdzielczości :O na 1280x1024 wszystkie pójdą na najwyższych (tylko GTA IV i JC2 na średnich) .

02.10.2010
13:07
[18]

charlie.scene [ Konsul ]

Lukas172_Nomad_

Jezeli myslisz ze JC2 albo GTA4 na 9600GT na 1280x1024 beda dzialaly na najwyzszych detalach, to lepiej przerzuc sie z konsoli na PC.

02.10.2010
14:04
[19]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

pójdzie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.