GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Format na Win7

02.10.2010
09:43
[1]

fisherfighter [ Movie Producer ]

Format na Win7

Witam! Chciałem sobie zrobić format kompa. Wiem jak to zrobić na Win XP, Na siódemce jeszcze nie próbowałem. Dodam że mam dwa systemy i chciałem usunąć wszystko. Jak to wygląda na siódemce??

02.10.2010
09:53
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Tak samo jak na XP tylko z klikanym interfejsem.

02.10.2010
09:57
smile
[3]

redan [ Wiking ]

jest specjalny krok podczas instalacji do zarządzania dyskiem, chyba 4 (czasami trzeba zaznaczyć "zaawansowane" by były dostępne wszystkie opcje co do manipulacji partycjami).

02.10.2010
15:12
[4]

fisherfighter [ Movie Producer ]

Aha dzięki wielkie. Będę próbował jutro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.