fisherfighter [ Movie Producer ]
Format na Win7
Witam! Chciałem sobie zrobić format kompa. Wiem jak to zrobić na Win XP, Na siódemce jeszcze nie próbowałem. Dodam że mam dwa systemy i chciałem usunąć wszystko. Jak to wygląda na siódemce??
BlackBolt [ Senator ]
Tak samo jak na XP tylko z klikanym interfejsem.

redan [ Wiking ]
jest specjalny krok podczas instalacji do zarządzania dyskiem, chyba 4 (czasami trzeba zaznaczyć "zaawansowane" by były dostępne wszystkie opcje co do manipulacji partycjami).
fisherfighter [ Movie Producer ]
Aha dzięki wielkie. Będę próbował jutro