GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MŚ Siatkówka - pytanie

01.10.2010
23:57
smile
[1]

l3miq [ Konsul ]

MŚ Siatkówka - pytanie

Dlaczego Polacy ciągle pier..... o tym jak ich Włosi oszukali bo się nie orientuje? Polacy zajęli 1 miejsce w grupie, Brazylia drugie w innej, a Bułgarzy trzecie w jeszcze innej czyli standardowo ich połączyli. O co pretensje do Włochów? Jak będą łączone grupy musiało być gadane przed mistrzostwami, zrobiła się grupa śmierci, ale co zawinili Włosi? Mieli pozmieniać grupy jak zobaczyli, że słabi Polacy mają za mocnych przeciwników? A może ta szwabska ośmiornica im przepowiedziała że Brazylia zajmie dopiero 2 miejsce, a Bułgarzy 3 i udupili polaczków? (skoro zajęli takie miejsca to znaczy że ktoś musiał być od nich lepszy)

02.10.2010
00:21
[2]

niezny_95 [ Airborne ]

A to, że zwycięstwa grupy w pierwszej fazie ma najgorszy układ meczów w drugiej i to, że pierwsza trójka ostatnich mistrzostw spotyka się już w drugiej fazie nie jest dziwne ? Popatrz z kim Włosi grają, półfinał mają bez większego wysiłku...

02.10.2010
00:34
[3]

Łyczek [ Legend ]

Napiszę prawdę - zwalić trzeba na kogoś. Zaczęliśmy turniej od zwycięstw ale nie prezentowaliśmy dobrej formy. Mistrzostwa świata to turniej w którym grają najlepsi, prędzej czy później trafilibyśmy na świetne zespoły zatem nie widzę powodu do pretensji (?). Jadąc na MŚ celowaliśmy w złoto. Na celowaniu się skończyło, baty od Brazylii i Bułgarów były solidne i wracamy do domu. Sam system nie jest dobry, ale bez przesady - z tej grupy wychodzą dwa zespoły, wystarczyło ograć jeden zespół i gralibyśmy dalej. Nie udało się i jest płacz.

Bułgarzy na pewno też nie chcieli grać z Brazylią, ale pokazali charakter i nas pokonali.

W obu tych meczach Polacy zagrali bez charakteru, jak jacyś juniorzy którzy załamują ręce po nieudanych paru piłkach. Nie potrafimy grać do końca i do tego jesteśmy słabi psychicznie. Ale jak to się mówi - jesteś dobry i pewny swoich umiejętności to nie zwracasz uwagi na rywali i grasz swoje.

02.10.2010
00:53
[4]

l3miq [ Konsul ]

Nie bądź śmieszny niezny_95. Dostali ciężki wpierd po 3:0 przez układ meczów? To, że trafili na taką grupę to czysty przypadek. Równie dobrze Włosi mogli trafić na zajebiście ciężką grupę gdyby wyniki się inaczej ułożyły, a mogły się ułożyć przeróżnie no bo kto by pomyślał, że Brazylijczycy i Bułgarzy zajmą tak niską pozycję? Pytanie zadałem bo myślałem, że jeśli już zawodnicy obrażają się na Włochów to chodzi o coś więcej (w trakcie mistrzostw zmieniają układ grup itp.) ale widzę że to tylko narzekanie cipek z polski.

02.10.2010
03:32
[5]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

Tego sie mozna bylo spodziewac. W pierwszej grupie gralismy ze slabymi zespolami - slabo w tym roku sie spisywaly. 3 zwyciestwa w mediach stawialy nas jako faworytow, przyszli pozadniejsi rywale i od razu po dupie dostalismy, i dobrze bo trzeba miec jaja zeby wygrywac. My ich nie ma i przegrywam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.