GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Silkroad czy coś innego ?

01.10.2010
22:33
[1]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Silkroad czy coś innego ?

Jakie mmorpg z darmowych najbardziej przypadło Wam do gustu ?
Zastanawiam się nad Silkroad'em, ale nie wiem czy spełnia moje wymagania.
Po pierwsze - grafika nie ma większego znaczenia.
Po drugie - w mmo nie lubię monotonnego bicia mobów i ogólnego grindu i expienia.
Po trzecie - nie oczekuję od gry czegoś odmóżdżającego, i że nie będę mógł bez niej żyć ;p
Po czwarte - najważniejsze, żeby była grywalna :)
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

01.10.2010
22:37
[2]

davhend [ Trophy Hunter ]

Od czasów jak grałem w Wowa, to już bym nie grał w żadnego innego skilko podobnego gniota. Szczerze mówiąc wole wywalić te 400 zł i pograć paręnaście miesięcy na mistrzowskim poziomie w mistrzowską grę, niż próbować się pół dnia zalogować na server, z któego Cie wywali po 10 min przez lagi..

01.10.2010
22:48
[3]

Kylger [ Pretorianin ]

Grałem w silkroad kilka lat. Nie lubisz grindowania i bicia mobków, a w silkroad właśnie o to chodzi ;/ dlatego w tej grze 90% graczy używa bota. Ciężko było wbić na serwer nieraz wbijało się nawet po 15godzin !!!! Dużo goldfarm.... Tzn teraz od kilku miesięcy wprowadzono takie moby co zabijają te goldfarmy (moby strasznie psują klimat gry) I od tego czasu na serwer wbija się za 1 razem. Grałem kilka lat, ale teraz wiem że to był czas wywalony w błoto ;/;/ Osobiście polecam wersje chińską czyli cSRO i serwer King Peak dużo polaków i zawsze wbijesz za 1 razem i bardziej rozpieszczają graczy exp x2 jakieś bonusy itp itd. Na isro pewnie znów przyjdą czasy wbijania po kilka godzin albo nawet dniami.

PS: Nie masz 100-110 lvl jesteś nikim ! A żeby coś osiągnąć w silkroad trzeba naprawdę dużo grać dziennie.

01.10.2010
22:52
[4]

Ragnus [ thrash ]

Ja grałem w silkroada jak można było tylko japońcami grać, i nie bylo tej calej europy czy tego co tam teraz jest... tj. 2006r? coś koło tego

01.10.2010
22:53
smile
[5]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

Maple story =)

01.10.2010
22:55
smile
[6]

wojtul [ Generaďż˝ ]

grafika nie ma większego znaczenia.
najważniejsze, żeby była grywalna :)

Tibia

02.10.2010
08:13
[7]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Czyli Silkroad odpada ...
Maple Story strasznie japońskie jakieś - cukierkowa grafika.
Tibia jest fajna, ale jej społeczność nie ...

02.10.2010
08:22
[8]

zelka [ Winter is Coming ]

Runes of Magic

02.10.2010
08:23
[9]

Kylger [ Pretorianin ]

[4] To chińska rasa :P

Spróbuj może Runes of Magic (heh kolega wyżej był szybszy) :D

No to... Metin 2?(Nie grałem, ale ludzie sobie chwalą)

02.10.2010
08:36
[10]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

marcus - Runes of Magic, Atlantica Online, Dungeons and Dragons Online.

Nie wiem czy któryś RYL jest jeszcze darmowy.
Do tego możesz LOTRO pomęczyć na darmowym koncie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.