GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kaspersky - problem

01.10.2010
22:23
[1]

Fraps [ Generaďż˝ ]

Kaspersky - problem

zainstalowałem sobie Kasperkiego i jak chce włączyć jakies foto w sęsie PPM na fotkę i "Podgląd" to kręci się ten okrąg w Win7 ale nie chce się otworzyć;/
dlaczego? jakieś blokady w Kasperkim?

01.10.2010
22:26
[2]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Sęs mientowy :P

Zobacz czy nie masz zblokowanych bannerkow reklamowych, bo pewnie tak traktuje program otwarcie fotki w osobnym oknie,

Zrob wyjatek od reguly i po sprawie.

01.10.2010
22:31
[3]

Fraps [ Generaďż˝ ]

niestety ta opcja nie jest wgl. zaznaczona... :(

02.10.2010
12:19
[4]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Znany błąd Kasperskiego ( btw, ponoc częściowo naprawiony?... a może i nie, ale napisz, jaka masz dokładnie wersje, a dokładniej bulid ), wystarczy wejśc na ichnie forum, piszą o tym często.

O dziwo mnie nie dotyczy, a też mam win7 i używam czasem podgladu Windowsa. Zdjecia jedynie wolniej sie ładują, nie da sie szybko ich zmieniać....

Zresztą i tak lepszy jest FastStone...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.