Fraps [ Generaďż˝ ]
Kaspersky - problem
zainstalowałem sobie Kasperkiego i jak chce włączyć jakies foto w sęsie PPM na fotkę i "Podgląd" to kręci się ten okrąg w Win7 ale nie chce się otworzyć;/
dlaczego? jakieś blokady w Kasperkim?
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Sęs mientowy :P
Zobacz czy nie masz zblokowanych bannerkow reklamowych, bo pewnie tak traktuje program otwarcie fotki w osobnym oknie,
Zrob wyjatek od reguly i po sprawie.
Fraps [ Generaďż˝ ]
niestety ta opcja nie jest wgl. zaznaczona... :(
Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Znany błąd Kasperskiego ( btw, ponoc częściowo naprawiony?... a może i nie, ale napisz, jaka masz dokładnie wersje, a dokładniej bulid ), wystarczy wejśc na ichnie forum, piszą o tym często.
O dziwo mnie nie dotyczy, a też mam win7 i używam czasem podgladu Windowsa. Zdjecia jedynie wolniej sie ładują, nie da sie szybko ich zmieniać....
Zresztą i tak lepszy jest FastStone...