**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Fifa 11 Koszta.
Siema. Kupił ktos oryginał fifki 11 w Auchan ( lub innym sklepienie internetowym). Bo kolega jedzie i moze kupić i nie wiem ile mu kasy dać, bo podobno tylko 90 zl prawda to ? oczywiscie na PC
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Jak da starą Fifę 10 to będzie ale bez tego to chyba drożej.
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Tzn słyszalem ze jak dasz fife 10 to bedzie nowa za 60 zl tylko. problem lezy w tym ze nie mam starej hehe. Wiec jak był ktos w Auchan ?
Filip550 [ Hunt3r ]
jak cie to interesuje to ja sprzedaje skany kluczow do fify 2011 za 20 USD czyli jakies 60zl
Skany orginalne i moge ci przeslac zdjecie z moim nickiem na pudeklach od fify
skany sa orginallne na EA download manager i jest jezyk polski
platnosc tylko paypal :)
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Dzieki Filip ale nie skorzystam :)
Jakub130994 [ Konsul ]
jezeli oddasz stara fife to 69 zł w MM I Saturnie, a jezeli nie to za 79 podobno jest w realu albo w auchan w warszawie bo kolega kupil
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
dziex Jakub o to mi chodziło :)