GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 11 Koszta.

01.10.2010
22:03
[1]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Fifa 11 Koszta.

Siema. Kupił ktos oryginał fifki 11 w Auchan ( lub innym sklepie‹nie internetowym›). Bo kolega jedzie i moze kupić i nie wiem ile mu kasy dać, bo podobno tylko 90 zl prawda to ? oczywiscie na PC

02.10.2010
10:17
[2]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Jak da starą Fifę 10 to będzie ale bez tego to chyba drożej.

02.10.2010
12:42
[3]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Tzn słyszalem ze jak dasz fife 10 to bedzie nowa za 60 zl tylko. problem lezy w tym ze nie mam starej hehe. Wiec jak był ktos w Auchan ?

02.10.2010
12:49
[4]

Filip550 [ Hunt3r ]

jak cie to interesuje to ja sprzedaje skany kluczow do fify 2011 za 20 USD czyli jakies 60zl

Skany orginalne i moge ci przeslac zdjecie z moim nickiem na pudeklach od fify

skany sa orginallne na EA download manager i jest jezyk polski

platnosc tylko paypal :)

02.10.2010
13:03
[5]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Dzieki Filip ale nie skorzystam :)

02.10.2010
13:44
[6]

Jakub130994 [ Konsul ]

jezeli oddasz stara fife to 69 zł w MM I Saturnie, a jezeli nie to za 79 podobno jest w realu albo w auchan w warszawie bo kolega kupil

02.10.2010
16:31
[7]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

dziex Jakub o to mi chodziło :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.