GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Palikot odchodzi z PO

01.10.2010
21:39
[1]

ksips [ Legend ]

Palikot odchodzi z PO

:o

Zobaczymy co jutro zaprezentuje

01.10.2010
21:41
smile
[2]

_MaZZeo [ Legend ]

PO ODWRACA UWAGĘ OD DŁUGU PUBLICZNEGO

pierwszy!

01.10.2010
21:43
[3]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Prognozy o takim przebiegu sprawy niektórzy, niezbyt akceptowani w głównym nurcie, publicyści snuli już parę dobrych miesięcy wstecz.

Widocznie już koncesja na rządzenie wyczerpała się dla Donka et consortes i pora na zmianę warty.

01.10.2010
21:47
smile
[4]

Łysack [ Przyjaciel ]

Zenedon -> raczej snuli, że to pic na wodę - odwracanie uwagi i gadanie, żeby Tuskowi rządziło się lepiej. Palikot miał zbierać wyborców, którzy na PO nie zagłosują, a na Palikota tak, po czym Palikot miałby zostać w PO wraz ze swoimi wyborcami :)

Swoją drogą obstawiam, że w Polsce nastąpiło już takie znudzenie systemem 2,5 partyjnym, że każda nowa partia ma ogromną szansę powodzenia.

01.10.2010
21:48
[5]

Qverty™ [ Legend ]

KRZYŻyk na drogę...

01.10.2010
21:49
[6]

Lutz [ Legend ]

Jakiś konkurs na nazwę dla nowej najpopularniejszej partii.
No I teraz ciekawe jaka będzie kolejność przechodzenia, właśnie oglądam palikłopota w tvn, I otwarcie powiedział, że wszystkiemu winny jest Gowin.


"Polska Nowoczesna", suabo, mogło być "Polska Odjazdowa", mniejsze koszty przemalowania.

01.10.2010
21:50
smile
[7]

wysiak [ Legend ]

Jedno jest pewne. Zelazny elektorat (on pewnie wie o kogo chodzi), zaglosuje jak trzeba.

02.10.2010
02:15
[8]

Dzikouak [ Konsul ]

@Lysack - No właśnie stąd te przypuszczenia o pozorności działań Palikota. W Polsce nie ma "systemu dwuipółpartyjnego", gdyż co wybory to inne partie. Tylko niestety, w tych "nowych" partiach pojawiają się ci sami ludzie, tyle że w różnych konfiguracjach.

@Lutz Niemożliwe, żeby Palikot tak powiedział. Przecież zrzucać winę na innych potrafi tylko Jarosław!!!!1111 :o)

"Polska Nowoczesna", suabo, mogło być "Polska Odjazdowa", mniejsze koszty przemalowania.

Ja tam proponuję nazwę "Janusz Palikot na 100%" :o)

02.10.2010
02:19
smile
[9]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Wole zeby lewice w Polsce robil Palikot niz PZPR + Napieralski.

I zycze im te 20% stalego poparcia, nie wiecej, niech sie trzymaja z dala od gospodarki i zajeli ciemnotą i zabobonem.

02.10.2010
02:30
[10]

Lutz [ Legend ]

Uuu to teraz po, ups pn, będzie partią lewicową

02.10.2010
02:33
smile
[11]

Loonovitch [ Pretorianin ]

No tak deklaruje sam Palikot, raczej centro-lewicowa.
Mi się to podoba, ponieważ wtedy PO zapewne odbije w prawo - po mojej myśli.

02.10.2010
03:31
smile
[12]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

PO wyhodowalo Palikota - jechal na Kaczorow od zawsze ale gdy wreszcie zaczal kolo dupy robic politykom swojej partii to nawet ten pedalski usmieszek Schetynie zszedl.

02.10.2010
07:17
[13]

Belert [ Legend ]

PIS siła jedności, Wódz z Nami

02.10.2010
07:36
[14]

Raziel [ Action Boy ]

Palikot to jak dla mnie porażka. Facet ma większe kompleksy niż Kaczyński i Tusk razem wzięci.

Szkoda, że w Polsce znowu nie uda się stworzyć lewicowej partii. Jeśli tajny współpracownik, który dorobił się na transformacji ustrojowej RP tworzy partię to już wiadomo jakie towarzystwo się tam znajdzie.

02.10.2010
08:16
[15]

HETRIX22 [ PLEBS ]

"każda nowa partia ma ogromną szansę powodzenia"
No to jak? Rekonstrukcja partii Przyjaciół Piwa? :P

02.10.2010
08:20
[16]

ksips [ Legend ]

[15] Rewiński woli do Jarka ;P

02.10.2010
08:48
smile
[17]

Trael [ Mr. Overkill ]

Jeśli tajny współpracownik, który dorobił się na transformacji ustrojowej RP tworzy partię to już wiadomo jakie towarzystwo się tam znajdzie.

No już się bałem, że w tej partii zabraknie wrogów Polski :D

02.10.2010
08:55
[18]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

plazynski nie zyje, olechowski zmarginalizowany... tusk eliminuje konkurencje! morderca i wichrzyciel!

a, no i oczywiscie: DLUG PUBLICZNY i 9/11

ech, bez kitu, gdyby nie ci jasnie oswieceni i 'samodzielnie myslacy, nie dajacy sie zmanipulowac przez media' to watki polityczne na forum bylyby duzo nudniejsze. a tak to dzialamy w mysl zasady: co napisze wyborcza to klamstwo, a co wydrukuja w gazecie polskiej (bo rzeczpospolita wylamala sie z formacji i juz nie nalezy do frontu patriotycznego odkad lisiecki skrytykowal jarka) jest zawsze prawda

nie ma co, w nastepnych wyborach na 90% czeka mnie oddanie pustego glosu =]

02.10.2010
09:00
[19]

Kyahn [ Rossonero ]

Jeśli ta Nowoczesna Polska wystartuje w wyborach parlamentarnych to ma mój głos.
Zobaczymy jednak jak daleko to wszystko się posunie.

02.10.2010
09:21
smile
[20]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Do Ruchu Palikota przekonuje mnie przede wszystkim to, że popiera go wielki Autorytet - Pani Profesor Magdalena Środa. Kobieta nie tylko wyjątkowo mądra, ale i piękna oraz jeden z najlepszych dziennikarzy - Pan Jakub Wojewódzki.

02.10.2010
09:38
[21]

Kowal172 [ Music Producer ]

Palikot odchodzi z PO

ojej, ale suuuper

i co ci z tego? dał ci z tego powodu milion złotych? nie więc co się nim interesujesz?!

02.10.2010
09:58
[22]

Andrei [ killah beez ]

Kogo to obchodzi że on odchodzi? dla mnie facet nie istnieje, jest fają i medialnym pajacem

02.10.2010
10:26
smile
[23]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

Ja się tylko zastanawiam jakich wyborców on chce przyciągnąć. Młodych?
W końcu to człowiek dzięki któremu wibrator spowszedniał w polskich mediach.

02.10.2010
10:38
[24]

eJay [ Quaritch ]

dla mnie facet nie istnieje, jest fają i medialnym pajacem

Jak 95% posłów w tym Sejmie, tylko nie chcą się bardziej wychylać z korytka ;)

Jaki by on nie był przynajmniej teraz zachował się honorowo - zjechał Schetyne i Tuska, po czym złożył rezygnację. Klasa:) Jego prawda będzie oczywiście taką konkurencją jak Polska Parta Pracy, ale co tam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.