GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nowy zwiastun CoD:BO o kastomizacji !!!

01.10.2010
21:09
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

nowy zwiastun CoD:BO o kastomizacji !!!

01.10.2010
21:31
smile
[2]

3dD1e [ Zuo market ]

Nigdy nie należy oceniać książki po okładce. Wielu typków sceptycznie podchodziło do tej gry i niesłusznie zakładali, że będzie to coś jak WaW, czyli kopia z MW2 w innych czasach. Jak się okazuje ta gra jest zupełnie inna od MW2 (z wyjątkiem kilku szczegółów). Poczytałem dziś recenzję z multi w CDA. Cholernie mi się to spodobało, ale nie sądziłem, że to będzie aż tak rozbudowane. Opcje ze znaczkami na giwerach, zmienianie wizerunku postaci, nowe tryby gry i kredyty wydają mi się ekstra. To z całą pewnością będzie najlepszy CoD jaki powstał. Mam nadzieję, że singiel będzie równie dobry i w miarę długi.

01.10.2010
21:45
[3]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

najlepszy CoD jaki powstał

Przecież to już nie jest CoD...

01.10.2010
21:47
[4]

3dD1e [ Zuo market ]

Wszystko można powiedzieć, ale trzeba to uzasadnić.

Wszystko co jest dla ludzi musi się z czasem rozwijać. Gdyby każdy nowy CoD był taki sam jak poprzedni, tylko z lepszą grafiką, to by się nie przyjęło. Zmiany są konieczne, żeby zdobyć nowych fanów i to nie tylko w grach. Zespoły muzyczne eksperymentują z brzmieniem, filmy kręci się na różne zwariowane sposoby (np. paranormal activity) i to się przyjmuje.

Chyba, że chodzi ci o ludzi, którzy pracują przy CoD:BO.

01.10.2010
21:55
[5]

niezny_95 [ Airborne ]

[3]-->dokładnie....

01.10.2010
22:01
smile
[6]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

3dD1e - Taa dokładnie gdyby nic nie zmieniali to by przecież pisali "No nie znowu to samo tylko inne lata" nic tylko narzekać. Żeby coś ocenić to trzeba w to zagrać a nie obejrzeć na youtube

01.10.2010
22:44
[7]

preDratronIX [ Generau ]

Mówicie że to nie COD. To w takim razie CO? :)

01.10.2010
23:10
[8]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Robi się z tego jakiś cyrk i po co to niech ktoś mi powie?
W mw i mw2 mamy 5 czy tam 7 malunków broni do odblokowania i nikomu to nie przeszkadza, a tutaj znowu jakiegoś syfu nanieśli, po za tym coś mi śmierdzi że w tym customization wprowadzą microtransakcje...

02.10.2010
00:37
smile
[9]

3dD1e [ Zuo market ]

[6] -Mam takie głupie wrażenie jakby to było do mnie. Obecnie posiadam wszystkie części CoD na PC i każdą przeszedłem przynajmniej z 5 razy (pierwsze części nawet ze 20 - 30).

spoiler start
To pewnie przez późną porę, ale nie jestem pewien czy się ze mną zgadzasz czy też nie
spoiler stop


[8] - nie jest pewne, ale możliwe, że będą mikrotransakcje, ale w przypadku tych kredytów. Na razie nic jeszcze nie ujawniono.

02.10.2010
01:43
[10]

Dzikouak [ Konsul ]

@3dD1e - Racja. Gdyby brać pod uwagę same zmiany mechaniki, to o CoD 2 dałoby się powiedzieć, że to już nie CoD, nie mówiąc o MW, w którym zmieniono cała koncepcję gry (zamiast pojedynczych, niepowiązanych misji - filmowa fabuła, a w multi ranking i system dostępności broni oraz dodatków). W sumie to może i faktycznie MW nie była już "starym, dobrym CoD", ale w sumie kogo niby ma to obchodzić, skoro była świetną grą.

02.10.2010
09:06
[11]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Mówicie że to nie COD. To w takim razie CO? :)

Od 4 odsłony to już inna gra, tylko pod nazwą Call of Duty, żeby zachęcać do kupna.
Kiedyś by mówiono, że CoD "to niezła strzelanka wojenna", a dzisiaj "aaaa pogrywam czasem, mam już XX level"

02.10.2010
10:19
smile
[12]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

brakuje jescze mebelków i ubranek....

02.10.2010
10:27
smile
[13]

ProTyp [ For the Horde! ]

Obecnie posiadam wszystkie części CoD na PC i każdą przeszedłem przynajmniej z 5 razy (pierwsze części nawet ze 20 - 30).

Współczuję.

02.10.2010
10:30
[14]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

[12] Ubranka będą. :D

02.10.2010
12:25
[15]

3dD1e [ Zuo market ]

[13] - Nie wiem czego tu współczuć. Jak wychodziła pierwsza część CoD-a byłem jeszcze mały i przechodzenie tego samego wiele razy za każdym razem lepiej sprawiało mi przyjemność. Ta gra nigdy mi się po prostu nie znudziła. Jak dobry film akcji. Właśnie filmowość akcji sprawiła, że seria tak mnie wciągnęła.

Z resztą nie każdy może się pochwalić, ze posiada wszystkie części CoD-a i to oryginalne. Większość typków, z którymi grałem w multi w CoD4 była w posiadaniu tylko CoD-a 4.

02.10.2010
12:30
smile
[16]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Fajnie to wygląda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.