errorek18 [ Konsul ]
zapraszam na mój profil !
Wiem że trochę słabo ale to się zmieni w kolejnym filmie który będzie już jutro !
STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
Przynajmniej masz dobry głos (nareszcie) jak na piskałki. Tylko popracuj nad tymi wstępami typu: ee, mmmy, no już, yyy. Przygotuj może głos po nagraniu na pewno będzie lepiej.