GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuje pomocy

01.10.2010
19:52
[1]

Ekooo [ Junior ]

Potrzebuje pomocy

chcem zagrac w swat 4 .Instaluje mi sie bez broblemu,w momecie gdy zaczynam grac widze wszystko na szaro jak by rozdzielczosc siadala prosze o pomoc moze ktos tak mial i wie gdzie tkwi problem :):):)

01.10.2010
20:02
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Może trzeba zainstalować patcha?

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=8160

Jak masz Vistę lub win 7 to uruchom w trybie zgodności:

01.10.2010
20:26
[3]

Ekooo [ Junior ]

nic nadal nie pomaga a mam xp6 dziwne troszke bo jak podchodze do sciany albo czego to widze ale tylko sie oddale szarosc:(:(

01.10.2010
20:30
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Może zmień sterowniki karty graficznej? Jaką masz kartę?

01.10.2010
20:41
[5]

Ekooo [ Junior ]

sterowniki do karty juz przerobilem nie pomoglo DirectX tez nowa a karte mam nVidia EN6200LE TurbCache Technology

01.10.2010
20:49
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Może masz mało pamięci RAM? Ta Twoja karta zabiera w czasie gry chyba pamięć RAM i może jest jej mało? Ile masz?

01.10.2010
21:00
[7]

Ekooo [ Junior ]

RAMu mam 1024 chodzi o to ze ta gra chodzila na tym kompie bez problemu kiedys juz tak mialem kumpel cos mi scisgnol i dzialala potem zrobilem reinstal i od tamtej pory znow nie moge w nia grac a on nie pamieta co to bylo :(:(

01.10.2010
21:26
[8]

Ekooo [ Junior ]

d

02.10.2010
17:00
[9]

Ekooo [ Junior ]

ktos ma moze jeszcze jakies pomysly

02.10.2010
17:02
[10]

charlie.scene [ Konsul ]

Poczytaj slownik ortograficzny. Na pewno pomoze.

02.10.2010
17:07
smile
[11]

Ekooo [ Junior ]

bujaj sie przeszkadza to nie czytaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.