Ekooo [ Junior ]
Potrzebuje pomocy
chcem zagrac w swat 4 .Instaluje mi sie bez broblemu,w momecie gdy zaczynam grac widze wszystko na szaro jak by rozdzielczosc siadala prosze o pomoc moze ktos tak mial i wie gdzie tkwi problem :):):)
mirencjum [ operator kursora ]
Może trzeba zainstalować patcha?
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=8160
Jak masz Vistę lub win 7 to uruchom w trybie zgodności:
Ekooo [ Junior ]
nic nadal nie pomaga a mam xp6 dziwne troszke bo jak podchodze do sciany albo czego to widze ale tylko sie oddale szarosc:(:(
mirencjum [ operator kursora ]
Może zmień sterowniki karty graficznej? Jaką masz kartę?
Ekooo [ Junior ]
sterowniki do karty juz przerobilem nie pomoglo DirectX tez nowa a karte mam nVidia EN6200LE TurbCache Technology
mirencjum [ operator kursora ]
Może masz mało pamięci RAM? Ta Twoja karta zabiera w czasie gry chyba pamięć RAM i może jest jej mało? Ile masz?
Ekooo [ Junior ]
RAMu mam 1024 chodzi o to ze ta gra chodzila na tym kompie bez problemu kiedys juz tak mialem kumpel cos mi scisgnol i dzialala potem zrobilem reinstal i od tamtej pory znow nie moge w nia grac a on nie pamieta co to bylo :(:(
Ekooo [ Junior ]
d
Ekooo [ Junior ]
ktos ma moze jeszcze jakies pomysly
charlie.scene [ Konsul ]
Poczytaj slownik ortograficzny. Na pewno pomoze.

Ekooo [ Junior ]
bujaj sie przeszkadza to nie czytaj