GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ktoś mi pomeże

01.10.2010
18:17
[1]

kacperoman [ Centurion ]

ktoś mi pomeże

ej mam problem tak sobie gram i nie wiem w co właśnie przypomniała mi się gra z tvgry.pl było dwóch gości i np były różne decyzje co nie i policjant jest coś takiego zabić i ukraśćbroń lub nie zabijać i nie brać broni ples kupie se na allegro

01.10.2010
18:26
smile
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Eeee?

01.10.2010
18:27
[3]

redan [ Wiking ]

zajrzyj tu: - przy takim opisie nie jestem w stanie nic zrozumieć, chociaż jestem trzeźwy :)

01.10.2010
18:28
[4]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Army of Two : 40th day

01.10.2010
18:28
[5]

charlie.scene [ Konsul ]

Ogolnie, to wroc sie do szkoly.

01.10.2010
18:32
[6]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Forum to jednak jest miejsce w którym pewne umiejętność m. in. wypowiadania się, są wymagane, więc może zacznij od tego, później przyjdzie czas na tworzenie tematów.

01.10.2010
18:44
[7]

DoMo96 [ Centurion ]

Fahrenheit, ale nie jestem pewien :)

01.10.2010
18:50
[8]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Przypomniała mi się akcja z the suffering ale to chyba nie to bo tam nie był policjant tylko klawisz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.