kacperoman [ Centurion ]
ktoś mi pomeże
ej mam problem tak sobie gram i nie wiem w co właśnie przypomniała mi się gra z tvgry.pl było dwóch gości i np były różne decyzje co nie i policjant jest coś takiego zabić i ukraśćbroń lub nie zabijać i nie brać broni ples kupie se na allegro

BlackBolt [ Senator ]
Eeee?
redan [ Wiking ]
zajrzyj tu: - przy takim opisie nie jestem w stanie nic zrozumieć, chociaż jestem trzeźwy :)
shinobi10 [ ShadouQ ]
Army of Two : 40th day
charlie.scene [ Konsul ]
Ogolnie, to wroc sie do szkoly.
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Forum to jednak jest miejsce w którym pewne umiejętność m. in. wypowiadania się, są wymagane, więc może zacznij od tego, później przyjdzie czas na tworzenie tematów.
DoMo96 [ Centurion ]
Fahrenheit, ale nie jestem pewien :)
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Przypomniała mi się akcja z the suffering ale to chyba nie to bo tam nie był policjant tylko klawisz