GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bilet metropolitarny - jedno pytanie.

01.10.2010
17:41
smile
[1]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Bilet metropolitarny - jedno pytanie.

A więc zakupiłem sobie bilet 3in 1 czyli autobus, tramwaj, pociąg w jednym.
I wszystko pięknie cacy tylko mam z jednym problem.

Na bilecie jest napisane:
Bilet ważny z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość nr.....
BEZ WPISANEGO NUMERU DOKUMENTU BILET NIE WAŻNY


I moje pytanie to:
Czy podaje numer dokumentu który stwierdza że istnieję (dowód osobisty) czy że stwierdza moją dostępność do zniżki (legitka)

01.10.2010
17:43
smile
[2]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

legitka

01.10.2010
17:45
[3]

redan [ Wiking ]

musisz wpisać nr dokumentu np. legitymacji szkolnej/studenckiej

02.10.2010
16:50
[4]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

a upne :)

02.10.2010
16:53
[5]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

ale po co upujesz? Jak nie masz znizki wpisujesz numer dowodu, jak masz znizke to numer dokumentu potwierdzajacego, ze masz znizke...


pasażer korzystający z biletu metropolitalnego ma obowiązek posiadać w czasie przejazdu i okazać na żądanie kontrolera w środkach komunikacji zbiorowej bilet metropolitalny uprawniający do przejazdu wraz z dokumentem potwierdzającym prawo do ulgi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.