
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Bilet metropolitarny - jedno pytanie.
A więc zakupiłem sobie bilet 3in 1 czyli autobus, tramwaj, pociąg w jednym.
I wszystko pięknie cacy tylko mam z jednym problem.
Na bilecie jest napisane:
Bilet ważny z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość nr.....
BEZ WPISANEGO NUMERU DOKUMENTU BILET NIE WAŻNY
I moje pytanie to:
Czy podaje numer dokumentu który stwierdza że istnieję (dowód osobisty) czy że stwierdza moją dostępność do zniżki (legitka)

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]
legitka
redan [ Wiking ]
musisz wpisać nr dokumentu np. legitymacji szkolnej/studenckiej
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
a upne :)
Piotrek.K [ ... broken ... ]
ale po co upujesz? Jak nie masz znizki wpisujesz numer dowodu, jak masz znizke to numer dokumentu potwierdzajacego, ze masz znizke...
pasażer korzystający z biletu metropolitalnego ma obowiązek posiadać w czasie przejazdu i okazać na żądanie kontrolera w środkach komunikacji zbiorowej bilet metropolitalny uprawniający do przejazdu wraz z dokumentem potwierdzającym prawo do ulgi