GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ati radeon hd5550 2gb ddr3

01.10.2010
17:08
[1]

Ja70158 [ Junior ]

ati radeon hd5550 2gb ddr3

czy na tej karcie pogram w jakieś fajne gierki ? zastanawiam się nad zakupem tego zestawu możne mi ktoś powiedzieć czy warto ? dodam ze nie stać mnie na nic więcej wiec dołożenie 100 zł chociaż nie wchodzi w grę

01.10.2010
17:16
[2]

charlie.scene [ Konsul ]

Jezeli ktos ci wciska, ze 4 rdzenie po 3GHz kazdy = 12GHz to lepiej sobie odpusc tego kolesia.

2GB pamieci dla tej karty to 4x za duzo.
Napisz w temacie "Skladamy komputer"

Podaj im kwote, zloza cos lepszego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.