michalbayern [ Pretorianin ]
Przycisk ,,Lubię to" do swojej strony na Facebooku
Mam problem bo zrobiłem swoją stronę na facebooku i nie wiem jak wgrać przycisk Lubię to
Loonovitch [ Pretorianin ]
michalbayern [ Pretorianin ]
i co dalej wpisałem link wyskoczył mi kod i co mam z nim zrobić?
michalbayern [ Pretorianin ]
??
yasiu [ Legend ]
ten kod umieszcza się na stronach które NIE SĄ na facebooku. masz taką?
michalbayern [ Pretorianin ]
a ja zrobiłem stronę na Facebooku i che żeby był na niej przycisk Lubię to bo nie ma
michalbayern [ Pretorianin ]
bo nie wim
Loonovitch [ Pretorianin ]
Ten przycisk wyświetla sie innym ludziom, tobie sie nie wyswietla bo to twoja strona i juz ja lubisz.