GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przycisk ,,Lubię to" do swojej strony na Facebooku

01.10.2010
16:43
[1]

michalbayern [ Pretorianin ]

Przycisk ,,Lubię to" do swojej strony na Facebooku

Mam problem bo zrobiłem swoją stronę na facebooku i nie wiem jak wgrać przycisk Lubię to

spoiler start
w google szukałem
spoiler stop

01.10.2010
16:45
[2]

Loonovitch [ Pretorianin ]

01.10.2010
16:47
[3]

michalbayern [ Pretorianin ]

i co dalej wpisałem link wyskoczył mi kod i co mam z nim zrobić?

01.10.2010
17:06
[4]

michalbayern [ Pretorianin ]

??

01.10.2010
17:10
[5]

yasiu [ Legend ]

ten kod umieszcza się na stronach które NIE SĄ na facebooku. masz taką?

01.10.2010
17:12
[6]

michalbayern [ Pretorianin ]

a ja zrobiłem stronę na Facebooku i che żeby był na niej przycisk Lubię to bo nie ma

01.10.2010
17:17
[7]

michalbayern [ Pretorianin ]

bo nie wim

01.10.2010
17:24
[8]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Ten przycisk wyświetla sie innym ludziom, tobie sie nie wyswietla bo to twoja strona i juz ja lubisz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.