GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Assassin's Creed: Brotherhood Beta prośba o klucz (zapłace).

01.10.2010
16:36
smile
[1]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Assassin's Creed: Brotherhood Beta prośba o klucz (zapłace).

Witam nie miałem czasu kampić na betę jak poniektórzy ale mam prośbe przede wszystkim do xbox-owców co klucz mają. Możecie się podzielić z posiadaczem obu konsol patrz ja. Ale nie będę jak polaczki tylko mogę coś dać od siebie. Zainteresowany pisz na:
gg: 11987850.
Mail: killer2984 [małpa] wp.pl

Z góry dzięki i mam nadzieje że ktoś ma dobre serce :P

01.10.2010
16:48
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Tylko, że na ta beta będzie tylko na PS3.

01.10.2010
17:28
[3]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

Ziom brawo za spostrzegawczość.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.