
STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
Assassin's Creed: Brotherhood Beta prośba o klucz (zapłace).
Witam nie miałem czasu kampić na betę jak poniektórzy ale mam prośbe przede wszystkim do xbox-owców co klucz mają. Możecie się podzielić z posiadaczem obu konsol patrz ja. Ale nie będę jak polaczki tylko mogę coś dać od siebie. Zainteresowany pisz na:
gg: 11987850.
Mail: killer2984 [małpa] wp.pl
Z góry dzięki i mam nadzieje że ktoś ma dobre serce :P
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Tylko, że na ta beta będzie tylko na PS3.
STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
Ziom brawo za spostrzegawczość.