GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sony Ericsson 595

01.10.2010
16:09
[1]

Matikam [ Hunter ]

Sony Ericsson 595

Mam telefon Sony Ericsson 595 z Ery. Przez przypadek wyleciała mi bateria i musiałem wprowadzić kod PIN ,ale ok po wprowadzeniu kodu PIN okazało się że muszę wprowadzić 'Kod blokady telefonu 'a za nic w świecie nie znam tego kodu...próbowałem 0000 ale nic z tego...bardzo możliwe że ktoś z znajomych zmienił mi blokadę telefonu ;/...i tu moje pytanie czy da się jakoś to odblokować czy będę musiał zanieść telefon do Ery?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.