raziel88ck [ Legend ]
Luzy w aucie
Wyczuwam pewien luz w samochodzie gdy zmieniam biegi i puszczam sprzeglo, ewentualnie gdy puszczam gaz. Towarzyszy temu rowniez pewien dzwiek "tyk tyk". Co to moze byc? Gdzie moze byc luz? Na sprzegle czy moze na przegubach?
CatRoot [ Centurion ]
Sprawdzał linki?
©®© [ Generaďż˝ ]
W komnacie z lwem skrec w 2 drzwi, zabij smoka, przeskocz nad przepascia, musisz zastrzelic 2 kruki aby uaktywnił sie teleport do nastepnego levelu....
A tak powaznie to moze chociaz napisz o jakie auto chodzi, bo wrózek tu raczej nie ma. Domyslac sie czy masz Jelcza czy malucha nikt nie bedzie.

Lysack [ Przyjaciel ]
Wyczuwam pewien luz w samochodzie
Ja też gdy wsiadam do auta, to jestem wyluzowany :)
raziel88ck [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10478777
159 i 160 post. Niezle wam sie zarty trzymaja, ale jednak wolalbym uzyskac odpowiednia odpowiedz.
©®© [ Generaďż˝ ]
No to jak juz nie zartujemy to moze ten temat Ci pomoze
N2 [ negroz ]
Tulejki wahaczy?

Pacan loco coco [ Chor��y ]
tyk tyk Radzę zadzwonić po saperów
Kharman [ ]
Gdzie ten luz wyczuwasz? W jakimś konkretnym miejscu? Jeśli tylko przy operowaniu gazem i sprzęgłem to może ci sie tarcza sprzęgła ślizga?
raziel88ck [ Legend ]
CRC - akurat nie mam problemu z biegami, ten luz odczuwa sie na pedalach, nie na skrzyni. Wydaje mi sie, ze cos moze z napedem jest nie tak. Ten luz to jakby taki przeskok gdy puszczam sprzeglo. Nie wiem jak dokladniej to wytlumaczyc.
siwCa - ten objaw pojawil sie dosc niedawno, wczesniej tego nie bylo. Poza tym to nie ma nic wspolnego z szarpaniem.

siwCa [ Legend ]
Może nie umiesz zmieniać biegów i Ci szarpie po prostu ?

jasonxxx [ Szeryf ]
Ten wątek zabawa w zgaduj zgadula?
Trzeba udać się do mechanika, który usłyszy to "tyk tyk" i być może od razu powie co to jest. Ciężko zdefiniować usterkę na forum, kiedy piszesz, że masz "tyk tyk" w samochodzie.