GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Luzy w aucie

01.10.2010
12:48
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Luzy w aucie

Wyczuwam pewien luz w samochodzie gdy zmieniam biegi i puszczam sprzeglo, ewentualnie gdy puszczam gaz. Towarzyszy temu rowniez pewien dzwiek "tyk tyk". Co to moze byc? Gdzie moze byc luz? Na sprzegle czy moze na przegubach?

01.10.2010
12:53
[2]

CatRoot [ Centurion ]

Sprawdzał linki?

01.10.2010
13:47
[3]

©®© [ Generaďż˝ ]

W komnacie z lwem skrec w 2 drzwi, zabij smoka, przeskocz nad przepascia, musisz zastrzelic 2 kruki aby uaktywnił sie teleport do nastepnego levelu....


A tak powaznie to moze chociaz napisz o jakie auto chodzi, bo wrózek tu raczej nie ma. Domyslac sie czy masz Jelcza czy malucha nikt nie bedzie.

01.10.2010
14:07
smile
[4]

Lysack [ Przyjaciel ]

Wyczuwam pewien luz w samochodzie

Ja też gdy wsiadam do auta, to jestem wyluzowany :)

01.10.2010
15:19
[5]

raziel88ck [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10478777

159 i 160 post. Niezle wam sie zarty trzymaja, ale jednak wolalbym uzyskac odpowiednia odpowiedz.

02.10.2010
01:32
[6]

©®© [ Generaďż˝ ]

No to jak juz nie zartujemy to moze ten temat Ci pomoze

02.10.2010
01:34
[7]

N2 [ negroz ]

Tulejki wahaczy?

02.10.2010
01:47
smile
[8]

Pacan loco coco [ Chor��y ]

tyk tyk Radzę zadzwonić po saperów

02.10.2010
01:56
[9]

Kharman [ ]

Gdzie ten luz wyczuwasz? W jakimś konkretnym miejscu? Jeśli tylko przy operowaniu gazem i sprzęgłem to może ci sie tarcza sprzęgła ślizga?

02.10.2010
11:34
[10]

raziel88ck [ Legend ]

CRC - akurat nie mam problemu z biegami, ten luz odczuwa sie na pedalach, nie na skrzyni. Wydaje mi sie, ze cos moze z napedem jest nie tak. Ten luz to jakby taki przeskok gdy puszczam sprzeglo. Nie wiem jak dokladniej to wytlumaczyc.

siwCa - ten objaw pojawil sie dosc niedawno, wczesniej tego nie bylo. Poza tym to nie ma nic wspolnego z szarpaniem.

02.10.2010
11:40
smile
[11]

siwCa [ Legend ]

Może nie umiesz zmieniać biegów i Ci szarpie po prostu ?

02.10.2010
11:54
smile
[12]

jasonxxx [ Szeryf ]

Ten wątek zabawa w zgaduj zgadula?
Trzeba udać się do mechanika, który usłyszy to "tyk tyk" i być może od razu powie co to jest. Ciężko zdefiniować usterkę na forum, kiedy piszesz, że masz "tyk tyk" w samochodzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.