GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dźwiekiem w laptopie.

01.10.2010
11:14
[1]

Aschman [ Death Magick For Adepts ]

Problem z dźwiekiem w laptopie.

Mam pewien problem. Kumpel mi podrzucił swojego laptopa,aby zainstalować mu na nowo windowsa. Wszystko zainstalowałem ,ale mam problem z dźwiekiem. Niby sterownik jest , ale komputer się zachowuja tak, jakby nie było karty dźwiekowej. Co można z tym zrobić?


Problem z dźwiekiem w laptopie. - Aschman
01.10.2010
11:15
[2]

Aschman [ Death Magick For Adepts ]

2


Problem z dźwiekiem w laptopie. - Aschman
01.10.2010
11:21
[3]

redan [ Wiking ]

jeśli jest to nowszy laptop (z kartą dźwiękową hd) to czasami trzeba zainstalować poprawkę intela dotycząca właśnie dźwięku hd (tzw. poprawka uaa)

01.10.2010
11:22
[4]

wysiak [ Legend ]

"Co można z tym zrobić?"
Wejsc na strone producenta laptopa, znalezc dzial Support/Downloads, zlokalizowac konkretny model laptopa, sciagnac wszelkie sterowniki do odpowiedniej wersji uzywanego systemu operacyjnego, i je zainstalowac. Przy okazji karta sieciowa i graficzna tez powinny sie zidentyfikowac.

01.10.2010
12:26
smile
[5]

Aschman [ Death Magick For Adepts ]

Znalazłem usterke. Okazało się ,że w tym modelu laptopa Fujitsu Amilo Pro 3515 trzeba wgrąć łatkę KB888111 i wtedy wszystko elegancko chodzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.