GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ASG, nada się?

01.10.2010
06:56
[1]

Roycewicz [ Pretorianin ]

ASG, nada się?

Witam, mam sporo znajomych bawiących się w ASG, ostatnio dostałem propozycje dojścia do ich teamu. Naturalnie się zgodziłem. Teraz muszę zakupić broń, puki co mam pożyczony pistolet gazowy "M93". Jednak warto by było samemu coś kupić. Znalazłem stronkę:

i tu pytanie, dla czego te bronie są takie tanie? Na allegro podobne zabawki kosztują około 80 zl więcej. Co to powoduje? czy nadaczą się na "pierwszy raz"? Chodzi mi o to żeby nie wydać od razu fortuny, ale żeby też w razie jakbym się w to dobrze wkręcił nie rozsypała się po 1 strzelance/.

01.10.2010
11:52
[2]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Wszystkie z tych broni są na razie niedostępne. Z tanich modeli polecam shotgun'a. Według moich znajomych najlepszy wybór na początek. Co do tych tanich elektryków to różnie bywa, jednemu będzie dobrze się sprawdzała przez długi czas, a drugiemu trochę gorzej.
Edit
Popatrz sobie o replikach na tej stronie .

01.10.2010
11:55
[3]

litlat [ (A)//(E) ]

Lepiej kupić używany sprężynowy karabin/pistolet niż ładować się w taniego elektryka na którego będziesz klął bo zasięg to jakieś 15m, rozrzut tragiczny a i tak się pewnie rozsypie po paru strzelankach... :)

01.10.2010
11:59
[4]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Ano właśnie powiem szczerze że tak rozmyślałem czy aby nie kupić sobie szotka, napędzanego sprężynowego. Znalazłem coś takiego: Zasięg robi wrażenie, 2X większy niż najtańsze elektryki, które i tak są droższe. Mam jeszcze pytanie, czy do tego modelu (albo innych: da się dopracować Kolbę? I czy strzelają jedną kulką czy paroma ?

EDIT: poprawny link :

01.10.2010
12:09
[5]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Przeglądając allegro wpadłem na taki pomysł:
zestaw :

plus

Myślę że pomył nawet niezły, ale mam pytanie. Czy inwestycja w Sprężynówkę wiąże się z tym że po każdym oddanym strzale z M4 będę musiał go na nowo zaciągać? W Shotgunie nie ma z tym problemu... jest to łatwe i szybkie.

01.10.2010
12:13
[6]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Zakup innej sprężynówki niż shotgun nie ma sensu, tak będziesz musiał po każdym strzale naciągać. Jeśli chodzi o tego shotguna polecam raczej model z magazynkiem.

01.10.2010
12:31
[7]

Rafael Hurin Suarez [ Pretorianin ]



zobacz to

moj brat ma taka sama jest z niej bardzo zadowolony. dobre osiągi i swietny wygląd. sam z niej strzelałem i musze powiedziec ze gdy strzela sie z metalowych kulek to cisną jak cholera ;)

polecam ta bron asg

pod koniec listopada sam ją kupuje

01.10.2010
13:27
[8]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Ok, OK a powie mi ktoś ile FPS to 1,2 Dżule? Z Fizyki nigdy nie byłem dobry...

01.10.2010
13:32
[9]

Zgred [ WREDNY ]

Roycewicz--> To jeszcze zależy od MASY kulki.

01.10.2010
13:34
[10]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Aha, chyba że tak, to inaczej. Jaką faktyczną moc wyciągnie coś takiego ; ?

01.10.2010
16:30
smile
[11]

Roycewicz [ Pretorianin ]

01.10.2010
18:20
smile
[12]

bonbon [ Pretorianin ]

01.10.2010
18:26
smile
[13]

Roycewicz [ Pretorianin ]

01.10.2010
18:33
smile
[14]

bonbon [ Pretorianin ]

01.10.2010
18:37
smile
[15]

Roycewicz [ Pretorianin ]

01.10.2010
18:50
[16]

litlat [ (A)//(E) ]

Faktycznie to będziesz miał pewnie problem z trafieniem w stodołę z 20m. :P

01.10.2010
18:52
[17]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Tak jak przypuszczałem... możesz mi polecić coś z allegro w rozsądnej cenie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.