GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupię pada do Xbox'a 360

30.09.2010
23:50
[1]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Kupię pada do Xbox'a 360

Kupię przewodowego pada do Xbox'a 360
-oryginalnego (od mikrosyfu),
-sprawny, niezajechany (niestarte gumki, niewyrobione przyciski, 100% działający itp.)

Odbiór tylko w Szczecinie (no chyba, że sprzedający opłaci koszty wysyłki :) ).

Do 50zł

Opcjonalnie: bezprzewodowy + odbiornik do PC - do 70 zł

01.10.2010
13:40
[2]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

up!

01.10.2010
13:44
smile
[3]

asdasd793 [ Konsul ]

ja mam prawie nowego do sprzedania. moge ci poslac za pobraniem z ubezpieczeniem kurierem. idziesz na to?

01.10.2010
14:51
smile
[4]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

Zapakowany? Przewodowy? Można prosić 2-3 zdjęcia (karteczka z nickiem do tego [może jestem przesadnie podejrzliwy, ale co tam ;D]).

I jaka cena?


PS: Dlaczego sprzedajesz nowego?

01.10.2010
16:23
[5]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

up, może ktoś inną ofertę zaproponuje?

01.10.2010
16:27
[6]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Słyszałeś o takiej stronie jak Allegro?

02.10.2010
14:28
[7]

Adam1394 [ Stary Konfederata ]

[6] Dużo jest takich ogłoszeń więc nie wiem czego się czepiasz.

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.