Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Co to za piosenka?
potrzebuje tytułu piosenki która leci w tle tego meczu od około 0:12.
Kojarzę piosenkę ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć co to za nutka.
Z góry dzięki za odpowiedź.
MavericKK [ Life is Brutal ]
Mi to osobiscie brzmi na hymn ktoregos z tych klubow w tle mozna uslyszec jak kibice przyspiewuja jakby do tej muzyki: )
tazik [ Generaďż˝ ]
to nie jest przypadkiem Scooter ?
hctkko [ Key of Awesome ]
scooter - how much is the fish
tazik [ Generaďż˝ ]
Bez kity, przypominają mi się szczeniackie lata. I piosenka bardzo mi się kojarzy z momentem jak z chłopakami się grało w piłkę kopaną na trzepaku: tysiąc, kluchy itp. I ta fryzura Ronaldo, ta grzywa....taaaa:)