GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za piosenka?

30.09.2010
23:39
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Co to za piosenka?

potrzebuje tytułu piosenki która leci w tle tego meczu od około 0:12.


Kojarzę piosenkę ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć co to za nutka.
Z góry dzięki za odpowiedź.

30.09.2010
23:51
[2]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Mi to osobiscie brzmi na hymn ktoregos z tych klubow w tle mozna uslyszec jak kibice przyspiewuja jakby do tej muzyki: )

30.09.2010
23:56
[3]

tazik [ Generaďż˝ ]

to nie jest przypadkiem Scooter ?

30.09.2010
23:58
[4]

hctkko [ Key of Awesome ]

scooter - how much is the fish

01.10.2010
00:11
[5]

tazik [ Generaďż˝ ]

Bez kity, przypominają mi się szczeniackie lata. I piosenka bardzo mi się kojarzy z momentem jak z chłopakami się grało w piłkę kopaną na trzepaku: tysiąc, kluchy itp. I ta fryzura Ronaldo, ta grzywa....taaaa:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.