GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Krzysztof" - dokument o śmierci Olewnika - MEGA!

30.09.2010
23:30
[1]

Bzyk [ Offensive ]

"Krzysztof" - dokument o śmierci Olewnika - MEGA!

Na głównej stronie nie zauważyłem takiego wątku.

Obejrzałem na tvn dokument "Krzysztof". Dawno tak dobrej pl produkcji nie widziałem!!!!!!!
Odtwórczyni głównej roli, siostra Krzysztofa zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, podobnie jej ojciec.

30.09.2010
23:33
[2]

Mat3iz [ Legionista ]

Tez wlasnie obejrzalem, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przemujaca i trzymajaca w napieciu produkcja. Podobnie do Bzyka, uwazam, ze rola siostry Krzysztofa byla bardzo "widowiskowa(?)". Z niecierpliwoscia czekam na nastepna produkcje z tej serii, pod tytulem "Cisza", swoja droga jestem bardzo ciekawy, do jakiej sprawy ten odcinek bedzie sie odnosil. No niestety, pozostaje poczekac jeszcze (az) miesiac...

Aen - wydaje mi sie, ze producenci musieli poprosic Olewnikow o zgode, aby taka produkcja w ogole weszla w rachube.

30.09.2010
23:33
smile
[3]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Rewelka, moze ktos ponownie zainteresuje sie sprawa. Jeszcze wiele chwastow pozostalo do wyrwania na wolnosci.

30.09.2010
23:33
[4]

Aen [ Anesthetize ]

Ciekawe czy na Olewnikach też robi piorunujące wrażenie oglądanie na TVN produkcji o swojej tragicznej sytuacji.

30.09.2010
23:34
[5]

Bzyk [ Offensive ]

A wiesz może, co to za aktorka? Na razie nie szperałem w sieci, pewnie gdzieś na stronach tvnu jest wypisana obsada.

Czekam z niecierpliwością na divx-a.

Aen, myślisz, że nikt nie spytał ich o zgodę? Za sprawą filmu m.in. uczczono również pamięć o Krzysztofie Olewniku.

30.09.2010
23:34
[6]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Film w porządku. Aktorstwo pani grającej siostrę Olewnika na wysokim poziomie Trochę po macoszemu potraktowano Rutkowskiego co miał wyłudzać pieniądze i "radzić" rodzinie dać mniejszy okup (bodaj ze 100 tyś euro na 100 tyś zł) Dzięki temu rodzina Olewnika zamiast syna dostała jego palec....

Apropo sprawy Olewnika. Jak ktoś się tym zainteresuje to polecam sprawdzenie sprawy Eweliny Bałdygi, córki potentata mięsnego. Według kilku ustaleń za jej porwaniem mogą stać Ci sami ludzie co porwali Krzysztofa. Policja nazwała ich "Gang obcinaczy palców".

01.10.2010
06:35
[7]

ksips [ Legend ]

[5]

01.10.2010
08:50
smile
[8]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

A był w filmie wątek niejasnych biznesów K. Olewnika związanych ze stalą?

01.10.2010
09:09
[9]

temp2 [ ARET ]

To bylo polaczenie 2 kwestii .Mowila o tym autorka tego filmu na tvn24.

Nie ogladalem tylko sluchalem bo akurat robilem jedzenie...

Musze obejrzec to jeszcze raz normalnie bez garow...

a co do tematu to nie wypowiadam sie oprocz tego ze sledztwo powinno byc kontynuowane....

01.10.2010
10:31
[10]

Niedzielny Gość [ YK42B Pulse Rifle ]

Ciekawe czy na Olewnikach też robi piorunujące wrażenie oglądanie na TVN produkcji o swojej tragicznej sytuacji.

Nie sądzę żeby film ten powstał bez zgody rodziny Olewnika. I w nosie mam, czy za prawa autorskie wzieli za to pieniążki... ;)

01.10.2010
15:32
[11]

ksips [ Legend ]

Wczoraj w Faktach, czy innym takim programie (UWAGA?) mówili też o interesach które proponował Olewnikom, znajomy komendant policji - ponoć odmawiali, bo były to dość "brudne" interesy. Padła sugestia, że to mógł być też powód, takiego a nie innego zachowania policji w późniejszym śledztwie.

01.10.2010
15:34
smile
[12]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

A dziś Kung Fu Panda :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.