GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lech Poznań

30.09.2010
23:22
[1]

bolo87 [ Pretorianin ]

Lech Poznań

Ale mnie to wpieprza, cała Polska jara się tym zasranym Lechem i zamiast pokazać jakiś ciekawy mecz Ligi Europejskiej to pokazują takie dno.Wszyscy sikają do majtek bo Lech gra w pucharach i mogliby pokazać jakiś inny mecz na TV4 a nie i na TV4 i na Polsat futbol pokazują tego nudnego Lecha.Ja chcę oglądać mecz jakiejś włoskiej drużyny a nie na dwóch kanałach ten sam mecz.No ale to beznadziejna Polska.Teraz przez kilka tygodni wszyscy będą sikać do majtek z powodu tego głupiego Lecha.

30.09.2010
23:25
[2]

Semir [ 11 ]

Pokazywali dzisiaj mecz Borussia - Sevilla, w czym problem?

30.09.2010
23:32
[3]

bolo87 [ Pretorianin ]

A w tym że o 21 na TV4 mogliby pokazać choćby mecz M.City-Juventus albo inny mecz tylko nie to polskie dno.W tamtym sezonie przynajmniej pokazywali skróty innych meczów a teraz gadają o tym Lechu i zapomnieli że są inne mecze.

30.09.2010
23:33
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

MC-Juve leciało na Sopcaście.

30.09.2010
23:35
[5]

polak111 [ Legend ]

Przed meczem Lecha był mecz BVB - Sevilla. Po północy będzie retransmisja MC - Juve.

W czym problem?

30.09.2010
23:36
[6]

chop [ smiech to zdrowie ]

Kibicuj Lechowi i ciesz się, że mamy jakąś drużynę w Europejskich pucharach. Może akurat uda się wyjść z grupy, a później.... kto wie :)

30.09.2010
23:37
[7]

bolo87 [ Pretorianin ]

a w tym młotku co w poście 3 pisze, przeczytaj sobie do diabła.


Cieszę się ale bardziej od polskiej ligi interesuje się każdą inną ligą i o 21 mogliby pokazać inny mecz a nie na dwóch kanałach mecze Lecha.

30.09.2010
23:42
[8]

polak111 [ Legend ]

Uspokój się i tak się nie emocjonuj...

Jeśli Ci się coś nie podoba to proszę bardzo:


Dział kontaktów z widzami (Polsat)

tel.:(22) 514 52 50


oraz

Kontakt z widzami (TV4)
tel.: 022 715 93 33


30.09.2010
23:44
[9]

LooZ^ [ intermarum ]

bolo87: Gowno nas to interesuje :D Mimo ze do kibicowania Lechowi mi daleko.

01.10.2010
00:07
[10]

bolo87 [ Pretorianin ]

jeśli cię to gówno interesuje to po co tu piszesz

01.10.2010
00:08
[11]

LooZ^ [ intermarum ]

Bo mi forum zasmiecasz.

01.10.2010
00:09
[12]

bolo87 [ Pretorianin ]

to wypad z tąd

01.10.2010
00:13
[13]

tazik [ Generaďż˝ ]

[12]
Jak w domu!
(:P)

01.10.2010
00:18
smile
[14]

LooZ^ [ intermarum ]

[12]: To chodz mi to powiedziec.

01.10.2010
00:23
smile
[15]

Qverty™ [ Legend ]

bolo--->ale ci gul skoczył...Ło matko...Szkoda że takie dna jak Legia czy WIsła nie potrafią się chociazby zakwalifikowac do tej LE, nie mówię już o wygrywaniu grupowych meczów...

01.10.2010
00:43
smile
[16]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

Szkoda ze takiego dno jak Legia ograla Lecha pare dni temu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.