bolo87 [ Pretorianin ]
Lech Poznań
Ale mnie to wpieprza, cała Polska jara się tym zasranym Lechem i zamiast pokazać jakiś ciekawy mecz Ligi Europejskiej to pokazują takie dno.Wszyscy sikają do majtek bo Lech gra w pucharach i mogliby pokazać jakiś inny mecz na TV4 a nie i na TV4 i na Polsat futbol pokazują tego nudnego Lecha.Ja chcę oglądać mecz jakiejś włoskiej drużyny a nie na dwóch kanałach ten sam mecz.No ale to beznadziejna Polska.Teraz przez kilka tygodni wszyscy będą sikać do majtek z powodu tego głupiego Lecha.
Semir [ 11 ]
Pokazywali dzisiaj mecz Borussia - Sevilla, w czym problem?
bolo87 [ Pretorianin ]
A w tym że o 21 na TV4 mogliby pokazać choćby mecz M.City-Juventus albo inny mecz tylko nie to polskie dno.W tamtym sezonie przynajmniej pokazywali skróty innych meczów a teraz gadają o tym Lechu i zapomnieli że są inne mecze.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
MC-Juve leciało na Sopcaście.
polak111 [ Legend ]
Przed meczem Lecha był mecz BVB - Sevilla. Po północy będzie retransmisja MC - Juve.
W czym problem?
chop [ smiech to zdrowie ]
Kibicuj Lechowi i ciesz się, że mamy jakąś drużynę w Europejskich pucharach. Może akurat uda się wyjść z grupy, a później.... kto wie :)
bolo87 [ Pretorianin ]
a w tym młotku co w poście 3 pisze, przeczytaj sobie do diabła.
Cieszę się ale bardziej od polskiej ligi interesuje się każdą inną ligą i o 21 mogliby pokazać inny mecz a nie na dwóch kanałach mecze Lecha.
polak111 [ Legend ]
Uspokój się i tak się nie emocjonuj...
Jeśli Ci się coś nie podoba to proszę bardzo:
Dział kontaktów z widzami (Polsat)
tel.:(22) 514 52 50
oraz
Kontakt z widzami (TV4)
tel.: 022 715 93 33
LooZ^ [ intermarum ]
bolo87: Gowno nas to interesuje :D Mimo ze do kibicowania Lechowi mi daleko.
bolo87 [ Pretorianin ]
jeśli cię to gówno interesuje to po co tu piszesz
LooZ^ [ intermarum ]
Bo mi forum zasmiecasz.
bolo87 [ Pretorianin ]
to wypad z tąd
tazik [ Generaďż˝ ]
[12]
Jak w domu!
(:P)

LooZ^ [ intermarum ]
[12]: To chodz mi to powiedziec.

Qverty™ [ Legend ]
bolo--->ale ci gul skoczył...Ło matko...Szkoda że takie dna jak Legia czy WIsła nie potrafią się chociazby zakwalifikowac do tej LE, nie mówię już o wygrywaniu grupowych meczów...

Trailer Park Boy [ Konsul ]
Szkoda ze takiego dno jak Legia ograla Lecha pare dni temu