GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam (szybko) gry z NESa.

30.09.2010
22:18
smile
[1]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Szukam (szybko) gry z NESa.

Szukam gry NESa (pegasusa). Nie pamiętam tytułu, ale pamiętam, że jechało się czołgiem po różnych planszach wciąż w górę, zdobywało się ulepszenia no i strzelało się do żołnierzy i innych czołgów. Pamiętam też, że w zależności gdzie jechałeś, następna plansza była inna.

Pomoże ktoś szybko?

30.09.2010
22:26
[2]

pecet007 [ Fallout NV ]

Battle City

edit: strzał, chociaż pewnie zły - bo opis sie nie zgadza, ale cóż, zawsze ci coś podbije wątek ;)

30.09.2010
22:29
[3]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Nie o tej grze mówię :P

Ten tytuł nadal pamiętam, a tamtego nie. Nie wiem czy za bardzo była ta gra popularna, ale pamiętam, że dużo w nią grałem.

01.10.2010
10:39
[4]

A_wildwolf_A [ Konsul ]

IRON TANK

02.10.2010
11:45
[5]

Railwayman [ Pretorianin ]

Wydaje mi się że może Ci chodzić o Tanka

02.10.2010
11:52
[6]

Łyczek [ Legend ]

Railwayman ---> W "Tank" strzelało się tylko do czołgów, żółnierzy nie było.

02.10.2010
11:56
[7]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

[4] O tak, wielkie dzięki mistrzu :)

02.10.2010
12:33
[8]

Broken_Heart [ Konsul ]

Jeszcze jest Jackal, tyle że tam poruszasz się jeepem, ale też strzelasz do działek, czołgów, żołnierzy itp. Używasz karabinka, granatów czy rakiet. Fajnie się gra w co-opie. Ale ta propozycja to tak, gdyby Ci się znudził Iron Tank.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.