
bezio007[IsBack] [ Konsul ]
Szukam (szybko) gry z NESa.
Szukam gry NESa (pegasusa). Nie pamiętam tytułu, ale pamiętam, że jechało się czołgiem po różnych planszach wciąż w górę, zdobywało się ulepszenia no i strzelało się do żołnierzy i innych czołgów. Pamiętam też, że w zależności gdzie jechałeś, następna plansza była inna.
Pomoże ktoś szybko?
pecet007 [ Fallout NV ]
Battle City
edit: strzał, chociaż pewnie zły - bo opis sie nie zgadza, ale cóż, zawsze ci coś podbije wątek ;)
bezio007[IsBack] [ Konsul ]
Nie o tej grze mówię :P
Ten tytuł nadal pamiętam, a tamtego nie. Nie wiem czy za bardzo była ta gra popularna, ale pamiętam, że dużo w nią grałem.
A_wildwolf_A [ Konsul ]
IRON TANK
Railwayman [ Pretorianin ]
Wydaje mi się że może Ci chodzić o Tanka
Łyczek [ Legend ]
Railwayman ---> W "Tank" strzelało się tylko do czołgów, żółnierzy nie było.
bezio007[IsBack] [ Konsul ]
[4] O tak, wielkie dzięki mistrzu :)
Broken_Heart [ Konsul ]
Jeszcze jest Jackal, tyle że tam poruszasz się jeepem, ale też strzelasz do działek, czołgów, żołnierzy itp. Używasz karabinka, granatów czy rakiet. Fajnie się gra w co-opie. Ale ta propozycja to tak, gdyby Ci się znudził Iron Tank.