GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie gry

30.09.2010
19:53
[1]

pleman1234 [ Centurion ]

Jakie gry

Witam, dzis kupilem ps3. Poleccie mi jakies gierki na poczatek ,must havy, w cenie do 80 zł max, mile widziane tansze. BTW są jakies dema z opcja multiplayera?

30.09.2010
20:06
[2]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

- Uncharted 1 oraz 2
- Little Big Planet
- Killzone 2
- Infamous

30.09.2010
20:07
[3]

Santarius [ Death knight ]

kane i linch 2 demo tam masz multi, kup sobie killzone 2, jak masz w ps3 neta to będziesz w to grał dłuuuugi czas. Polecam PS Move.

01.10.2010
13:10
[4]

pleman1234 [ Centurion ]

up do drugiego pytania. U2 i Killzone niedugo zakupie wiec teraz tylko o jakies demko multi mi chodzi, zeby przetestowac ;p

01.10.2010
13:39
[5]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Nie kupuj killzona 2 i uncharted jeden bo te gry nie sa za fajne

Lepiej zaczni od uncharted 2 i jakiś fajnych gier multiplatform call of duty,fifa coś w ten deseń

Nie ma chyba żadnego dema z multi na psn w tej chwili
Nie jestem pewien czy w demo fifa 11 można grać w multi ale chyba nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.