
MaCiUsEk [ Konsul ]
Fifa 2011 VS Pro Evolution Soccer 2011 XBox. Co wybrać?
Mam dylemat. Co bedzie lepsze? Znowu Pro Ewolution a moze fifa teraz? Jestem zwolennikiem Pro Evo... Pomozcie
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Jak to znowu PES?:D FIFA na konsolach jest lepsza od początku istnienia obu serii.Lepsza jest chyba FIFA ,ale nie znacznie.
PitbullHans [ Legend ]
PES.
Railwayman [ Pretorianin ]
Nie muszę czekać na PESa żeby stwierdzić że powinienes kupić FIFE