GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 2011 VS Pro Evolution Soccer 2011 XBox. Co wybrać?

30.09.2010
17:13
smile
[1]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Fifa 2011 VS Pro Evolution Soccer 2011 XBox. Co wybrać?

Mam dylemat. Co bedzie lepsze? Znowu Pro Ewolution a moze fifa teraz? Jestem zwolennikiem Pro Evo... Pomozcie

30.09.2010
17:16
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Jak to znowu PES?:D FIFA na konsolach jest lepsza od początku istnienia obu serii.Lepsza jest chyba FIFA ,ale nie znacznie.

30.09.2010
17:24
[3]

PitbullHans [ Legend ]

PES.

02.10.2010
11:50
[4]

Railwayman [ Pretorianin ]

Nie muszę czekać na PESa żeby stwierdzić że powinienes kupić FIFE

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.