GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki

30.09.2010
15:09
[1]

Truthishere [ Legionista ]

Szukam piosenki

Jest to dosyć znany kawałek - słychać miarową grę gitarą a potem coś w stylu zmiany - włącza się harmonijka. Takie pogranicze rocka i country.
Na pewno nie jest to "train train"

30.09.2010
15:19
[2]

Truthishere [ Legionista ]

łup

30.09.2010
15:25
smile
[3]

yo dawg [ 1979 ]

Może zatem bus bus?

03.10.2010
00:26
[4]

Truthishere [ Legionista ]

[3] idiota. Train Train to kawalek Blackfoot'ów.
Łup bo poszukuje tego dalej.

03.10.2010
00:30
[5]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Jak nie bus bus to bankowo car car

03.10.2010
01:31
[6]

DM [ Konsul ]

29.10.2010
19:43
[7]

Truthishere [ Legionista ]

up

01.11.2010
01:06
[8]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Vaba Banga - umrzysz tenego elevengo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.