GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 11 - ONLINE - kwestia lagów...

30.09.2010
02:23
[1]

ttwizard [ AzoriuS ]

Fifa 11 - ONLINE - kwestia lagów...

Witam,

Oczarowany wersją demonstracyjną Fify 11 na PC przymierzam się do kupna pełnej wersji. Rok temu kupiłem PES 2010 z nastawieniem na grę Multiplayer. Dostałem produkt niegrywalny, wręcz oszukano mnie w sprawie trybu gry wieloosobowej. Problemy z połączeniem oraz lagi na każdym kroku, pomimo łącza 4mb/0,5mb i braku problemów z internetem. Grę kupiłem za 130pln, a po miesiącu sprzedałem za 70. Interes życia.

Fifa 11 już jest na rynku, a ja boję się, że spotka mnie ten sam zawód w kwestii online. Gra z komputerem zupełnie traci dla mnie sens. Napewno są już osoby na tym forum, które grają w pełną wersje i wypróbowali multi. Proszę o wypowiedzenie się na ten temat. Czy z takim łącze jakie podałem w poprzednim akapicie jest ta gra grywalna po sieci ? Jak wygląda sprawa opóźnień ?

Niezdecydowany miłośnik futbolu.

--------
EDIT:

aha i jeszcze jedna sprawa. Czy panowie z EA planują dorzucać nam płatne DLC ? DLC ostatnio w modzie, a to mnie odrzuca od pełnej wersji :P

30.09.2010
09:49
[2]

Tomus665 [ Legend ]

Jesteś pierdoła, PES 2010 miał problemy tylko na początku po premierze z grą po sieci, później KONAMI wydawało łatki, które to naprawiło w 100%.

30.09.2010
10:00
[3]

ttwizard [ AzoriuS ]

a z jakiej racji ja mam czekać na jakieś łatki który wychodza po paru miesiacach ? Sam jesteś pierdoła skoro godzisz się na takie traktowanie. Ja kupuje produkt i mam zamiar korzystać z tego co napisali, czyli w pełni grywalny mutliplayer.

---

PES to już jest przeszłość, więc bez offtopicu.

30.09.2010
10:24
smile
[4]

Buby [ Senator ]

ttwizard -> raczej ciężko by ktoś już grał, skoro premiera w Polsce jest przewidziana na 1 października (gra jest już dostępna w Am. Płn. i reszty Europy ale wątpię, by ktoś tutaj próbował grać z Wujkami ze Stanów).

30.09.2010
11:47
[5]

ttwizard [ AzoriuS ]

Gra jest od wczoraj dostępna w Polsce.

30.09.2010
11:52
smile
[6]

Tomus665 [ Legend ]

Niezły fanboy widzę z Ciebie, nie kilka miesięcy czekania, tylko łatki ukazały się 2 tygodnie od premiery, ale jak ktoś nie ma bladego pojęcia to woli fifę (aż mi ciężko to słowo pisać).

30.09.2010
11:56
smile
[7]

Trailer Park Boy [ Konsul ]

Gry sportowe tylko i wylacznie na konsoli, brak lagow i bugow. Niestety ale PC nie dorownuje konsolom jeszcze w grach sportowych.

30.09.2010
12:00
[8]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

ttwizard --> W FIFA nigdy nie było większych problemów z grą online. Wczoraj zagrałem online w fifa 11 i również jest ok. Grałem w wersję na konsole, ale podejrzewam, że na pc będzie podobnie w tej kwestii szczególnie, że w tym roku wersja pc jest bardziej zbliżona do wersji konsolowych niż w poprzednich latach.

30.09.2010
12:04
[9]

ttwizard [ AzoriuS ]

Tomus665 -> o nie, nie zrobisz mi tego. Uciekaj z tego wątku bo ja tutaj niechce żadnych wojen z piaskownicy pomiędzy grami komputerowymi. Dla Twojej wiadomości. To jest pierwsza FIFA od 1998 o której pisze coś pozytywnego. Przestąń spamować dziecinnymi postami.

Trailer park boy -> Czy testowałeś Fife 11 ? Czy jednak twoje zdolności instynktowne są na tyle rozwinięte, że zamierzasz startować w nowej części Matrix'a ?


30.09.2010
12:11
[10]

ttwizard [ AzoriuS ]

Dzięki Sir Skull, pierwsza osoba, która pisze na temat. Jeszcze 2 osoby potwierdzą Twoje słowa i jade do sklepu :)

30.09.2010
15:57
smile
[11]

kęsik [ Legend ]

Ja rozegrałem wczoraj 1 mecz online na PC i miałem lekkie lagi....

30.09.2010
16:02
[12]

ttwizard [ AzoriuS ]

a jakie masz łącze ?

30.09.2010
17:34
[13]

ttwizard [ AzoriuS ]

ok juz kupilem full, wiec sam sobie potestuje

30.09.2010
19:54
[14]

szadon [ Legionista ]

ttwizard i jak gra online da się grać bez nerwów? bo mam zamiar kupić jutro fulla.

01.10.2010
10:04
[15]

ttwizard [ AzoriuS ]

da się :) Na moim łączu, które podałem w pierwszym poście chodzi naprawdę sprawnie. Zagrałem łącznie 10 gier i tylko dwie lagowały, w tym jedna z nich była niegrywalna :) Reszta tak jakbyś z kompem grał. Nie zawiodłem się :)

01.10.2010
16:28
[16]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

ja na łączu 2 MB rozegrałem dotąd 2 gry. Jedna lagowała i to tylko delikatnie. W pierwszej gość uciekł w 30 minucie przy stanie 2-0 dla mnie (ta lagująca), a w drugiej w 10 minucie przy 1-0. Powinni coś z tym zrobić ;/ to jedyny mankament multiplayera

01.10.2010
17:34
[17]

ttwizard [ AzoriuS ]

Jak narazie tylko dwie osoby uciekły z gry, przy czym po jednej dostałem wygraną, więc to jego sprawa.. pewnie nie chciał grać dalej przy stanie 4 -0 :) Druga osoba... zrobiłem alt + tab i jak wróciłem do gry to już pisał komunikat o rozłączeniu. Niewiem czy to ucieczka, czy moja wina.


Lagować jeszcze może niektórym, ponieważ trafiają się osoby z północnej Ameryki gdzie premiera była znacznie wcześniej. Dzisiaj jest oficjalna premiera w Europie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.