GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry planszowe

29.09.2010
15:56
[1]

majeczkka [ Legionista ]

Gry planszowe

Czy ktoś z Was tutaj ga jeszcze w gry planszowe? teraz zresztą jest akcja społeczna pod hasłem Wieczór Gier Rodzinnych. ja bardzo mile wspominam czas spędzony z rodzinką np. przy monopolu :D a teraz tych gier jest masa..
gracie? lubicie?

29.09.2010
16:00
[2]

krukilis [ Konsul ]

"Człowieku nie irytuj się". Pamiętam taką gierkę :)

30.09.2010
14:38
[3]

majeczkka [ Legionista ]

ja takiej nie pamiętam... na czym polegała :)

30.09.2010
14:41
[4]

Aen [ Anesthetize ]

Jeśli jestem u rodziców, zdarza się nam zagrać w Scrabble albo Biznes Po Polsku. Marzę by kiedyś pociąć jeszcze w starą, dobrą "Magię i miecz", ale zgubiłem lata temu.

01.10.2010
18:31
[5]

maczet1997 [ Chor��y ]

Ja czasami lubie pograć z rodzinką w scrablle lub monopol.

02.10.2010
02:30
[6]

Dzikouak [ Konsul ]

Chyba przede wszystkim w gry planszowe. Coraz popularniejsza rozrywka, zwłaszcza w przypadku bardziej towarzyskich (głównie niemieckich gier). Ostatnio podrzuciłem młodszym kuzynom grę "Dixit" i "Jungle Speed". Sptrasznie im się spodobało.

Nawiasem mówiąc, planszówki to świetna rzecz na imprezy. Można sobie pograć, przy okazji pogadać i się powygłupiać, wypić co nieco, jeśli ktoś lubi. A na większych imprezach można poznać różne nowe gry (nie mówiąc o nowych ludziach), bo zawsze ktoś coś przyniesie :o)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.