GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NBA 2K11

29.09.2010
15:48
[1]

czarekino [ Junior ]

NBA 2K11

Cześć. Czy macie zamiar sobie kupić "NBA 2K11". Jest to już 12 odsłona z tej serii. Gra ma poprawioną kontrole nad graczem. Ulepszono ,także drybiling. W tej serii wystąpi legenda koszykówki Michael Jordan z swoim Chicago Bulls. Jest tu także bardzo fajny tryb taki jak "My Carrer" tworzymy w nim własnego zawodniki i zaczynamy w tzw "lidze letniej". Po czasie gry mogą nas wybrać drużyna z NBA jaki i z niższych lig. Jest także możliwość pójścia na konferencje prasowe. Mi się gra wydaje że będzie to jedna z lepszych gier o koszykówce.

29.09.2010
16:21
[2]

Kompo [ Legend ]

Zdecydowanie masz rację, ogólnie seria NBA 2K to najlepsza pozycja o koszykówce, a 11 zapowiada się na najlepszą edycję.

29.09.2010
16:50
[3]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Mam w planach kupić jak najszybciej, ale mam problem ze znalezieniem sklepu gdzie można zamówić pre-order (Ultima odpada). A w dodatku widzę, że w Polsce premiera trochę się opóźni... Ogólnie, nie mogę się doczekać gry. W 2k10 grywam jeszcze ;)

29.09.2010
18:07
[4]

czarekino [ Junior ]

A co wam się podobało w 2k10 i co powinni poprawić/dodać ? A graliście w tryb "My Carrer"? Jeśli tak to do jakiego klubu wam się udało dostać?

29.09.2010
19:03
[5]

simian-raticus [ Generaďż˝ ]

Można zagrać Shawn Kemp vs Michael Jordan?

29.09.2010
19:10
smile
[6]

jasonxxx [ Szeryf ]

NBA 2k11 to na pewno najbardziej realistyczna koszykówka (Live/Elite się chowa). Ciekawe tylko czy będzie się dało wygrać z Heat na najtrudniejszym poziomie (przypominam w tym roku Wielka Trójka będzie bronić kosza Miami: James/Wade/Bosh).

Co do Jordana to z tego co czytałem będzie fajna opcja, mianowicie będzie można rozegrać raz jeszcze, po swojemu, najwspanialsze fragmenty z meczów Mike'a.

Kupię na 100%!

29.09.2010
20:18
[7]

czarekino [ Junior ]

simian-raticus# pewnie będzie się dało.
Co sądzicie o wspomnianej przez jasonxxx'a Wielkiej Trójce?
I jeszcze wyczytałem że będzie można w trybie "My Carrer" samemu podpisywać kontrakty. Ja będę grał Boston Celtics ,a wy kogo wybierzecie w "Season"? Mi się bardzo podoba ten pomysł z Jordanem i resztą. A tak odbiegając od tematu jak myślicie kto zdobędzie mistrzostwo NBA w sezonie 10/11 ?

02.10.2010
12:01
[8]

Railwayman [ Pretorianin ]

Napewno NBA 2K11 sobie sprawie. Obowiązkowa pozycja dla fanów basketu. Ciekawie zapowiada się Jordan Challenge, jednak wydaje mi sie że 10 meczów to może być za mało :P Co do Miami, kładę na nich lache, ja i tak będę grał Knicksami i Chicago

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.