
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Civilization V - gra przez LAN
Cześć. Mam pytanie. Czy w Civilization V da się grać przez LAN na jednym egzemplarzu gry? W poprzednie części nie było z tym problemu, ale tu niestety jest durny Steam :/.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
up

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
up
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
up
emadewu [ Centurion ]
Może napisz do pomocy technicznej, bo tu chyba na razie nikt nie zna odpowiedzi. Pozdro