GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Civilization V - gra przez LAN

29.09.2010
15:45
smile
[1]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Civilization V - gra przez LAN

Cześć. Mam pytanie. Czy w Civilization V da się grać przez LAN na jednym egzemplarzu gry? W poprzednie części nie było z tym problemu, ale tu niestety jest durny Steam :/.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

29.09.2010
16:39
[2]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

up

29.09.2010
18:54
smile
[3]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

up

01.10.2010
16:01
[4]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

up

01.10.2010
17:49
[5]

emadewu [ Centurion ]

Może napisz do pomocy technicznej, bo tu chyba na razie nikt nie zna odpowiedzi. Pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.