GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fifa 11_ucieczki graczy

29.09.2010
10:29
[1]

WiechAs [ Legionista ]

fifa 11_ucieczki graczy

Wpisujcie przypadki ucieczek graczy. Przekonamy się czy EA coś poprawiła w tym temacie.
Pzdr

29.09.2010
14:14
[2]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

->


fifa 11_ucieczki graczy - STARKILLER22
29.09.2010
14:16
smile
[3]

Sc00®pY [ Loler ]

Pewnie chodzi o rozłączanie się graczy podczas meczów online.Można by jaśniej ale przy odrobinie inteligencji można zrozumieć,star

29.09.2010
14:19
[4]

Reavek [ life coach ]

Przy odrobinie inteligencji, to zadając pytanie nakreśla się problem.

[5] Jeśli by tak było, to żaden problem przecież.

29.09.2010
14:20
[5]

PavvelPS [ Centurion ]

Mam pytanie - czy dotąd było tak, że jak się ktoś rozłączył to mecz kończył się wynikiem 3:0 (walkowerem) ?


Bo jeśli tak, to jaki jest problem ? Rozłącza się = wygrywasz mecz

29.09.2010
17:03
[6]

WiechAs [ Legionista ]

Dla tych którzy grali online w poprzednich wersjach fifi-hasło "ucieczki graczy" mówi wszystko. Tym, którzy nie rozumieją problemu wyjaśniam, że polega on na tym, ze grasz online zeby zdobyć jak jawiecej punktów i wspiąć sie w rankingu. Było by OK gdyby system Dyscyplinował graczy którzy przegrywając, pod koniec meczu wychodzą z gry i są bezkarni bo system tego nie widzi (są na to sposoby). Ty nie masz punktów za wygrany mecz a nieuczciwego gracza nie spotyka żadna kara-nawet NU mu nie przybywa.
I teraz nie wiemy czy ten błąd został poprawiony przez EA. Dlatego powstał ten wątek.

29.09.2010
17:09
[7]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Nie wiem czy zostalo to zmienione, ale dla EA to chyba nie blad.
Nie wiem czy nawet achiwa nie bylo, zeby 5 razy uciec :/
Takze jest to zalosne ale EA to pochwala.

29.09.2010
17:36
[8]

simian-raticus [ Generaďż˝ ]

R/C pewnie robi albo power'uje sprzęta. Reconecty powinno naliczać w statsach.

29.09.2010
23:49
smile
[9]

WiechAs [ Legionista ]

Jakie są sposoby na bezkarne wychodzenie z gry lepiej na forum nie podawać. A czy jest to problem dla EA to tego nie wiem. Moim zdaniem powinien być chyba, że liczą na tą część graczy dla których prawdziwym problemem są tylko 4 rodzaje adidasów Q-a żałosne. Ale temu grajkowi pomógł inny lolek i pocieszył, że słyszał o patchu który ma to poprawić i będzie więcej butów. To jest śmieszne i smutne jak można zadowolić przeciętniaka zbijając na nim nieprzeciętną kasę.

01.10.2010
16:30
[10]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

Na 2 rozegrane gry, obydwaj uciekli. W pierwszej połowie. 2-0 i 1-0 dla mnie. Okropnie denerwujące. Z tym że się rozłączali bo komunikat to (zerwano połączenie z przeciwnikiem) czy jakoś tak

01.10.2010
17:12
[11]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

Poprawka ;) Dostałem wygrane za te ich ucieczki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.