GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Raptr - jazda obowiązkowa dla graczy :)

28.09.2010
21:48
smile
[1]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Raptr - jazda obowiązkowa dla graczy :)

Już kilkukrotnie usługa przewijała się przez forum, ale nigdy nie wspominano o niej w osobnym wątku. Raptr - program dla graczy mierzący czas spędzany w grze i tworzący z tego statystyki zabawy. Przypominający nieco Xfire, choć moim zdaniem lepszy. Dlaczego?



- pełniejsza i aktualniejsza baza gier
- nie tylko PC, możliwość podpięcia pod systemy konsolowe
- zintegrowany ze steamem, xfire, itd. - mozliwosc importu danych
- indeksuje achievementy
- calosc przedstawiona w postaci atrakcyjnych wykresów

Program bardzo mi się podoba i jest dobrą alternatywą do przestarzałego xfire.
Mniejszych lub większych znajomych zapraszam oczywiście do znajomości, zawsze to potencjalny partner do meczyku w PESa czy partyjki w R6: Vegas :)

28.09.2010
21:57
[2]

pecet007 [ Fallout NV ]

Instalowanie programu który działa podobnie do spyware? Nie dziękuję, może jestem przewrażliwiony, ale wystarczą mi statystyki Steama...

28.09.2010
21:58
[3]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Co dokładnie masz na mysli?

28.09.2010
22:42
[4]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Aż trudno uwierzyć, tylu graczy :)

28.09.2010
22:43
[5]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

get a life

28.09.2010
22:44
[6]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Mi nie podoba się interfejs, wolę ten z xfire. Raptra odpalałbym tylko podczas gry na PS3, ale po co mają chodzić na raz dwa urządzenia. Mam profil na Raptrze, ale samego klienta nie uruchamiam.

Jeśli dla kogoś będzie to zaletą, można czatować z ludźmi na Facebooku :)

28.09.2010
22:48
smile
[7]

Bajt [ Ariakan ]

Uzywam Raptra od paru miesiecy. Fajny jest, przydaje sie do mierzenia ile czasu sie spedzilo grajac na konsoli.

No i gromadzenie achievementow w jednym miejscu tez jest przydatne :)

28.09.2010
23:00
[8]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Bajt -> a tak przy okazji (bo nie mialem jeszcze czasu przetestowac) on kolekcjonuje tez achievementy zebrane na pc, czy takiego mechanizmu nie ma po prostu ideologicznie w grach komputerowych?

29.09.2010
16:48
[9]

Loonovitch [ Pretorianin ]

A upne :)

29.09.2010
17:19
[10]

yasiu [ Legend ]

loon - kolekcjonuje achievmenty z gier z ktorymi masz powiazane kontro raptr - wow, gry steamowe, ps3, x360 i pewnie jakies inne tez

29.09.2010
22:51
[11]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Czyli na przyklad taki assassins creed tez? Dziekowa!

30.09.2010
07:40
[12]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Ambitny Łoś ---> Problem polega na tym że Xfire sięgnęło dna po przejęciu projektu. Stara gwardia odeszła i nie ma kto robić aktualizacji. Ja się przerzuciłem na Raptr, link do profilu:

30.09.2010
09:09
[13]

yasiu [ Legend ]

mój profil -

30.09.2010
15:59
[14]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

To i ja się pochwale.

30.09.2010
16:27
smile
[15]

Pan P. [ 022 ]

No to hop.

04.12.2010
15:43
smile
[16]

Storm [ Hardstyler ]



Good shit :)

04.12.2010
16:19
[17]

JasterMereel [ Konsul ]

mnie ostatnio zaczyna też xfire denerwować ;/
Może mi ktoś napisać jak pamięciożerny jest raptr?
oraz
Czy można komunikować się ze znajomymi z xfire? Bo pewnie nikt nie będzie się specjalnie dla mnie 'przesiadać' ;>

04.12.2010
16:27
[18]

Storm [ Hardstyler ]

Ja tam raptora nie czuje, podobnie jak xfire.
Ze znajomymi z xfire można się komunikować, ale opcja rozmów głosowych odpada :(

04.12.2010
16:33
[19]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Dość długo używałem Xfire, parę tygodni temu zainstalowałem Raptr. Odinstalowałem po paru dniach, a do Xfire nie wróciłem. Doszedłem do wniosku, że nie są mi potrzebne tego typu programy.

04.12.2010
16:36
[20]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

Jak zmienić nazwę profilu w tym Raptr?

04.12.2010
17:44
[21]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Mnie Raptr też nie przekonał, podobnie jak XFire... Nie jest mi to po prostu potrzebne.

04.12.2010
17:47
[22]

Storm [ Hardstyler ]

Patryx0 -> A szukałeś w ogóle?
Na stronie Settings -> Display Name

04.12.2010
17:50
[23]

JasterMereel [ Konsul ]

Może xfire zamulaście chodzi, ale zżera 4x mniej pamięci niż raptr ;p dziękuję.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.