GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FIFA 11 Transfery...

28.09.2010
20:20
smile
[1]

kaka_22 [ Centurion ]

FIFA 11 Transfery...

Nie wiecie czy Robinho i Ibra są w Milanie ???Martwie się ponieważ te transfery byly pod sam koniec okienka
Z góry dzięki:)

28.09.2010
20:23
[2]

Semir [ 11 ]

Są.

01.10.2010
16:33
[3]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

jak kupujesz oryginała to raz że EA Downloader pobiera od razu przy uruchomieniu kompa aktualizacje do Fify a dwa, że jak chcesz zagrać mecz przez neta to auto-aktualizacja składów na nowe jest.

01.10.2010
16:37
smile
[4]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Taki problem ich przenieść?

01.10.2010
17:44
smile
[5]

Bartusz [ Konsul ]

ale VdV jest dalej w realu :-(

01.10.2010
18:32
[6]

Kub$ki [ Senator ]

[5] Nie jest.

01.10.2010
19:21
smile
[7]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Na szczęście większość transferów jest dokonana. Nawet w Polskiej Ekstraklasie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.