
Baron Samedie [ Generaďż˝ ]
PES 2011 czy FIFA 2011
Co wybrać w tym sezonie? Na x360/PS3. Wersja PC mnie nie interesuje.
dziamdziol1 [ The Gunners ]
FIFA 11 bezapelacyjnie :)

kaka_22 [ Centurion ]
Człowieku, zbędne pytanie.
BIERZ FIFE

Semir [ 11 ]
FIFA 11
DB Mafia [ Super Saiyan 4 ]
Fifka 11 z powodu ciekawego trybu Bramkarskiego myśle, że to
będzie plus tej gry w tym sezonie
ttwizard [ AzoriuS ]
Co osoba to inna opinia. Musisz się z tym liczyć. Testowałem obie gry, ale na PC, więc niewiem czym się różni wersja konsolowa. Przyznaje, że wybór jest bardzo ciężki. Oba tytuły w tym roku prezentują się świetnie. Na Twoim miejscu wypróbowałbym wersje demonstracyjne i sam podjął decyzje
DB Mafia [ Super Saiyan 4 ]
ttwizard łou 94 level GRatulacje
można powiedzieć, że jesteś Seniorem Gry.pl

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Jasne że FIFA 11. PES to tylko Liga Mistrzów i Liga Europy nic więcej.

gracz12301 [ Senator ]
Zacytuję CD-Action (mowa o wersji na pc, czyli trochę gorszej wersji od konsolowej):
"To póki co najlepsza symulacja piłki nożnej, w jaką możesz zagrać na komputerach."
A konsolowa wersja jest jeszcze lepsza, więc wniosek wyciągnij sam... :)
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Weź jeszcze pod uwagę, że FIFA licencją bije PES'a na głowę - praktycznie dla każdego fana piłki FIFA to pod tym względem raj. :) Brakuje właściwie ligi greckiej najbardziej, ale może kiedyś... :P
PS FIFA od 2006 roku nazywa się 06, 07, 08 itd. - więc jest to FIFA 11, nie FIFA 2011. :)
ttwizard [ AzoriuS ]
DB MAfia -> Jestem tutaj znacznie dłużej niż pisze w moim profilu. Prawie od początku istnienia forum, ale napewno nie jestem seniorem bo rzadko biorę udział w dyskusjach. Bardziej moje konto jest seniorem niż ja sam :)
Railwayman [ Pretorianin ]
Na każdą platforme FIFA a szczególnie na konsole FIFa jest bezkonkurencyjna