GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PES 2011 czy FIFA 2011

28.09.2010
18:59
smile
[1]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

PES 2011 czy FIFA 2011

Co wybrać w tym sezonie? Na x360/PS3. Wersja PC mnie nie interesuje.

28.09.2010
19:00
[2]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

FIFA 11 bezapelacyjnie :)

28.09.2010
19:45
smile
[3]

kaka_22 [ Centurion ]

Człowieku, zbędne pytanie.
BIERZ FIFE

28.09.2010
19:47
smile
[4]

Semir [ 11 ]

FIFA 11

28.09.2010
19:49
[5]

DB Mafia [ Super Saiyan 4 ]

Fifka 11 z powodu ciekawego trybu Bramkarskiego myśle, że to
będzie plus tej gry w tym sezonie

28.09.2010
19:52
[6]

ttwizard [ AzoriuS ]

Co osoba to inna opinia. Musisz się z tym liczyć. Testowałem obie gry, ale na PC, więc niewiem czym się różni wersja konsolowa. Przyznaje, że wybór jest bardzo ciężki. Oba tytuły w tym roku prezentują się świetnie. Na Twoim miejscu wypróbowałbym wersje demonstracyjne i sam podjął decyzje

28.09.2010
19:57
[7]

DB Mafia [ Super Saiyan 4 ]

ttwizard łou 94 level GRatulacje
można powiedzieć, że jesteś Seniorem Gry.pl

28.09.2010
21:02
smile
[8]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Jasne że FIFA 11. PES to tylko Liga Mistrzów i Liga Europy nic więcej.

28.09.2010
21:08
smile
[9]

gracz12301 [ Senator ]

Zacytuję CD-Action (mowa o wersji na pc, czyli trochę gorszej wersji od konsolowej):

"To póki co najlepsza symulacja piłki nożnej, w jaką możesz zagrać na komputerach."

A konsolowa wersja jest jeszcze lepsza, więc wniosek wyciągnij sam... :)

28.09.2010
22:56
[10]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Weź jeszcze pod uwagę, że FIFA licencją bije PES'a na głowę - praktycznie dla każdego fana piłki FIFA to pod tym względem raj. :) Brakuje właściwie ligi greckiej najbardziej, ale może kiedyś... :P

PS FIFA od 2006 roku nazywa się 06, 07, 08 itd. - więc jest to FIFA 11, nie FIFA 2011. :)

30.09.2010
02:27
[11]

ttwizard [ AzoriuS ]

DB MAfia -> Jestem tutaj znacznie dłużej niż pisze w moim profilu. Prawie od początku istnienia forum, ale napewno nie jestem seniorem bo rzadko biorę udział w dyskusjach. Bardziej moje konto jest seniorem niż ja sam :)

02.10.2010
11:51
[12]

Railwayman [ Pretorianin ]

Na każdą platforme FIFA a szczególnie na konsole FIFa jest bezkonkurencyjna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.