GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Venetica - problem

28.09.2010
18:07
[1]

cynga [ Centurion ]

Venetica - problem

Właśnie kupiłem Venetice w PLAY'u była i zainstalowałem i pojawia się taki błąd. Oczywiście zainstalowałem nvida physx i nowego directx który był zalecany w instalacji gry.

Zapomniałem dodać mój komp to: Procesor AMD Sempron 2500+ ~ 1700GHz , ram 1,5 Gb , karta graficzna ATI RADEON HD 4650


Venetica - problem - cynga
28.09.2010
18:23
[2]

redan [ Wiking ]

mam ten sam błąd na (athlon xp2600+/2gb ram/gf7600). co ciekawe ta sama instalka na drugim kompie (c2d e8400/4gb ram/hd5770) nie stwarza takich problemów. sadzę, że problem stanowi dość archaiczny sprzęt ;)

01.10.2010
17:47
[3]

cynga [ Centurion ]

~~ Odświeżam ~~

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.