
not-so-easy [ Senator ]
Karta graficzna do 600zł - jaka?
Ostatni raz nad grafiką zastanawiałem się 2.5 roku temu, ergo - jestem kompletnie nie na czasie. Co polecicie z obozu nVidii, jak i ATI do podanej kwoty przy C2D E4500 i Asus P5B... Zasilacz również do wymiany, bo obecny już nie wyrabia momentami...

Dennoss [ Child of the Prophecy ]
GTX 460 768mb
PitbullHans [ Legend ]
Za miesiąc ma być premiera HD6XXX, ja bym poczekał.
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
Bez OC ten E4500 stanowiłby wąskie gardło dla wyżej wymienionego GTX'a.
Ile masz zielonych na zasilacz ?
not-so-easy [ Senator ]
~300zł
not-so-easy [ Senator ]
Łup!
niesfiec [ Koyaanisqatsi ]
Bla, bla. Wyedytowałem posta bo bzdury popisałem.
RPRT07 [ Maximum Impact ]
GeForce GTX275;) Może ci się uda znaleźć używaną
niesfiec [ Koyaanisqatsi ]
Kurna nie doczytałem. Spróbuj to co ja mam:
Czyli Radek 5770, dobrze się sprawuje. Dobrym rozwiązaniem jest też karta z drugiego posta:
300 PLN na zasiłkę to za dużo. Ja mam OCZ 500 SXS za 230 PLN i jak najbardziej pozytywną opinię o tym sprzęcie. Jaką kasę możesz przeznaczyć na procka?. Proponowałbym zaoszczędzić na karcie i wymienić proca na lepszy. Czyli pełna zgoda co do postu #4.
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Tak jak mówi fredzio- nie ma sensu pakować takiej drogiej karty do tego procesora.
Zróbmy więc inaczej: na kartę i zasilacz masz razem 900zł, tak?
Podaj pełen konfig kompa jaki masz teraz i pomyślimy co za te 900zł zmienić żeby zwiększyć wydajność.
niesfiec [ Koyaanisqatsi ]
Jerry ma podstawkę pod Intela. Jeżeli tak, to za proca będzie musiał zabulić. Nie wiem czy za 300 stówy kupi coś wartego uwagi (pod warunkiem, że karta będzie kosztować 500).
not-so-easy [ Senator ]
O proca się nie martwcie, ten za maks. 2 m-ce też idzie do wymiany...
TheOrsus [ Centurion ]
Ja bym radził ci wybrac radka 5770 cucore
not-so-easy [ Senator ]
Jeszcze jeden łup :) Dzięki póki co wszystkim za sugestie :)
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Palit GeForce GTX460 1GB DDR5 ( 718zł) + Fortron FSP500-60APN 85+ (167zł)
Ceny z RAM.net.pl
Nadal jednak namawiam Cię być miesiąc przeczekał.
Railwayman [ Pretorianin ]
Sam mam Radeona 5770 więc go polecam
czesip389 [ Mama mi pozwolila ]
GT 240 !!! xD
Nie no zartuje xd
Radek 5770, tak jak kolega na gorze :)