GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prezent dla dziewczyny.

26.09.2010
19:07
[1]

PaJot [ Pretorianin ]

Prezent dla dziewczyny.

Witam. Moja luba niedługo ma 16 urodzinki. Brak pomysłów skierował mnie na to forum licząc że ktoś rzuci pomysłem na jakiś niebanalny prezent. Wolałbym aby był z jajem, a jako iż jesteśmy razem od niedawna, myślę że nietaktownie byłoby już teraz kupować jej coś ociekającego romantyzmem.
Powiedzmy cenowo: 50-100zł.
Wszelkiej maści miśki/pluszaki odpadają.
Spodobał mi się pomysł z gazetą:

Ktoś wie może jak taka gazeta prezentuje się w rzeczywistości? Jest warta tych pieniędzy? I czy można coś zrobić z jednym mankamentem w szablonach? Otóż w szablonach o urodzinach, np. ten z tytułem "Chodzący ideał kończy dziś..." - , mowa jest o tym, że solenizantka pracuje w jakiejś firmie, co do mojej nie bardzo się klei. Może są inne podobne inicjatywy, oferujące większe możliwości personalizacji?
Za wszelką poważną i konkretną pomoc, naprawdę dziękuję:)

26.09.2010
19:10
[2]

Cichoruski [ ufonauta ]

Naszyjnik/bransoletke.
Do 100 zł dasz rade.
Nie znam jej zainteresowań, ale najlepiej iść w tą strone.

26.09.2010
19:13
[3]

O_RLY [ Pretorianin ]

Na Twoim miejscu postawiłbym na coś praktycznego.

26.09.2010
19:16
[4]

peterkarel [ DX ARMY ]

16 lat ? hmm to może coś praktycznego

cały zapas za 100 zł

26.09.2010
19:26
[5]

yasiu [ Legend ]

czwarty albo piąty sezon smallville powinno ci się udać w tej cenie kupić. wyjątkowo romantyczny i pasjonujący jest.

27.09.2010
10:55
[6]

malgosia18 [ Junior ]

Hmm a może kubek "kocham Cię"? Ja ostatnio taki dostałam od mojego chłopaka:)

27.09.2010
11:39
[7]

Dydas [ ...in emo we trust... ]

Kubka czasem nie kupuj, bo za rok być może nie będziesz jej kochał/ona nie będzie Ciebie kochała i wyrzuci go/będzie jej przykro widząc go.

27.09.2010
12:02
[8]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

30.09.2010
20:44
[9]

simian-raticus [ Generaďż˝ ]

Nigdy nie dawaj kobiecie rzeczy materialnych, bo Cię wykiwa!

30.09.2010
22:21
[10]

<Tito> [ Pretorianin ]

wyslij jej na mail 2 guys 1 hammer

30.09.2010
22:28
[11]

Imak [ Generaďż˝ ]

Proponuję, byś radę rozchwianego emocjonalnie kretyna z postu dziesiątego nie słuchał, bo sam nie wie co mówi.

Przykro mi, że nic nie wniosłem do dyskusji.

01.10.2010
11:07
[12]

<Tito> [ Pretorianin ]

atititti
a kto sie tak obrzuszyl tititit
przynajmniej dziewuszka bedzie z grubsza wiedziala co ja moze spotkac bez takiego obroncy supermena jak autor - efekt murowany ;)
pozatym poprawka bo to 3 guys 1 hammer*

01.10.2010
11:08
[13]

yo dawg [ 1979 ]

Powiedz jej, że święta Agapit to patron kobiet ciężarnych.

01.10.2010
11:14
smile
[14]

Andrei [ killah beez ]

Dildo

01.10.2010
11:17
smile
[15]

MentorMC [ Legionista ]

Postaram się coś Wymyślić, później zedytuję i odpiszę.

01.10.2010
12:23
smile
[16]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Kup jej psa.

01.10.2010
12:35
smile
[17]

I'm so Lucky [ Konsul ]

Czemu od razu jakiś prezent?
ZabIerz ją do kina, czy na kolacje wieczorem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.