GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion - Problem z modami

26.09.2010
10:42
[1]

Artilio [ Black Templar ]

Oblivion - Problem z modami

Witam otóż mam problem,kopiuje wszystkie pliki jak trzeba zaznaczam w plikach danych żeby były aktywne.Odpalam grę i mam aktywny tylko jeden mod.Oblivion spatchowany polska wersja językowa + knights of the nine i shivering isles.Mody to głównie dodatkowe zbroje

02.10.2010
11:58
[2]

Artilio [ Black Templar ]

Upek

02.10.2010
12:03
[3]

JasterMereel [ Konsul ]

Lepiej pobierz oblivion mod managera i instaluj mody przez ten program. Zawsze możesz je wyłączyć. Poza tym wykrywa on konflikty pomiędzy modami (może takie są?) oraz jest opcja aby ustawić kolejność w jakiej oblivion je ładuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.