GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szczecin

25.09.2010
23:54
smile
[1]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

Szczecin

Witam :) w poniedzialek wybieram sie do Szczecina na 3 dni, a ze bede tam pierwszy raz co jest ciekawego do zobaczenia w tym miescie?

Dzieki za informacje :)

25.09.2010
23:56
[2]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

Biedronki ;P

25.09.2010
23:59
smile
[3]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

eee biedronki to mam w Gdansku ;p

26.09.2010
00:09
[4]

kali93 [ Isildur ]

Zamek Książąt Pomorskich, Park Kasprowicza, Błonie, Wały Chrobrego.

Od siebie jeszcze polecam jezioro Szmaragdowe.

Olivierpack--> Nie ma chyba nic brzydszego i gorszego od Galaxy:P

26.09.2010
00:12
smile
[5]

olivierpack [ Senator ]

Galaxy? Może nie ma, ale wiadomo że teraz to się zwiedza centra handlowe, a nie jakieś zamki.

26.09.2010
00:21
smile
[6]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Taaaaakieee duże szyszki.

26.09.2010
00:22
[7]

Semir [ 11 ]

Sosny wejmutki.

26.09.2010
00:23
[8]

Devilyn [ Storm Detonation ]

I ich duże szyszki.

26.09.2010
00:23
smile
[9]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Jak ktoś Ci będzie mówił, że Niebuszewo po zmroku ma niezwykły klimat, to nie słuchaj;). Może i niezwykły klimat to i ma, ale nie o taki Ci chodzi raczej.

26.09.2010
00:26
[10]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Polecam Parkową po zmroku :) bardzo klimatyczny park Żeromskiego.

26.09.2010
00:26
smile
[11]

kali93 [ Isildur ]

Glob3r--> Jak ktoś lubi klimat siekiery w plecach...

Pszczoła--> Jak znajdziesz chwileczkę czasu to bym pomyślał o Stargardzie Szczecińskim, 30 min pociągiem a na prawdę super miasteczko. Ładna starówka, kościół na tej starówce z wieżą widokową. No i jak weźmiesz znajomych to macie w Stargardzie fajną kręgielnie, której to nie znajdziecie w Szczecinie:)

26.09.2010
00:28
[12]

olivierpack [ Senator ]

Niebuszewo w porównaniu z Gocławiem albo Skolwinem to jednak serce cywilizacji.

26.09.2010
00:36
[13]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

ale o Galaxy to ja słyszałem xD

dzieki za informacje :)

przez te 3 dni bede miszkal w Novotel Szczecin, czy daleko bede mial do centrum?

P>s. Jak bedzie w Gdańsku to polecam Galerę Bałtycką :P

26.09.2010
00:40
[14]

kali93 [ Isildur ]

Na moje oko to nie, ale mogłem Novotel z jakimś innym hotelem pomylić:)

26.09.2010
00:46
[15]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

kurde to nie dobrze ;p

26.09.2010
12:51
smile
[16]

Lansdowne [ Pretorianin ]

26.09.2010
13:02
smile
[17]

eJay [ Quaritch ]

Na Skolwinie mogliby kręcić Fallouta, takie tam są klimaty:D

Co warto w 3 dni? Jasne Błonia, Park Kasprowicza, Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Jezioro Szmaragdowe, Jezioro Głębokie i trasy spacerowe wokół niego, kup bilet na wodolot do Świnoujścia i z powrotem, polecam również zapoznać się z powojennymi podziemiami, które można zwiedzać. A najlepiej to kup sobie bilet całodobowy i pojeździj tramwajami, lol.

26.09.2010
13:26
smile
[18]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

CO wy macie do Parkowej ? Przecież to bardzo klimatyczne miejsce a jak masz tam kumpli to możesz wszystko :)

O skolwienie i gocławiu to się nie wypowiadam, bo każdy kto tam był/mieszkał ma własne zdanie...
Niebuszewo to lajt, ale też zależy gdzie no bo jeszcze okolice ofiar Oświęcimia są spokojne to już emili plater i dubois nie polecam po zmroku.

oliverpack <----- ty ze szczecina ?

A co zwiedzać ? No na pewno to co podali wcześniej plus wszelkiego rodzaju bary i puby bo tych to jest od cholery. Do szmaty nie idź ( Hormon ) no chyba że coś fajnego grają. Przejdź się aleja piastów, zahacz o budynek poczty. Jak masz trochę czasu to odwiedź bunkier pod dworcem PKP ale nie wiem czy tam wpuszczają jedną osobę.
Jak lubisz kebaby to polecam mackwaka i turka koło kina Helios.

A propos: teraz będę mieszkał miesiąc na Niebuszewie i zobaczę na własnej skórze czy da się tam normalnie żyć :)

26.09.2010
13:30
[19]

karas_PL [ Kotwa! ]

ulica Ku Słońcu z mnóstwem hipermarketów!!!

Szczecin - miasto 1001 supermarketów :)

27.09.2010
06:31
[20]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Szczecin - miasto 1001 supermarketów

Raczej powiedziałbym że banków, które stoją niemal wszędzie i jeden na drugim. A obok zawsze jakiś salon ery czy orange ;)

27.09.2010
06:55
[21]

CTSG [ Pretorianin ]

Squat na deptaku Bogusława! :D

27.09.2010
07:52
[22]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Dziwne, że nikt dotąd nie polecał... ->

03.10.2010
16:11
[23]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

el f <<<<

Podał....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.