battle man [ Crystal Skull ]
Co cenicie najbardziej w grach ?
Z ciekawości pytam co najbardziej sobie w grach cenicie fabułę, grafę ?
Chcę wiedzieć czego najwięcej gracze oczekują od gry
dla mnie najważniejsza jest:
-Fabuła
-Grafika i dźwięk
- Interfejs ( nie wiem jak to tam jest w naszym języku ale tak to się słyszy ale raczej jest "Interface" )
Loonovitch [ Pretorianin ]
Grywalnosc, fabula, system rozwoju postaci

michrz [ Konsul ]
Interfejs w RTS-ach
Otwarty i interaktywny świat w RPG-ach, również grywalność (wg mnie jest ważniejsza niż grafika)
Dźwięk, tylko jeżeli chodzi o odgłosy, bo muzykę w grach albo wyłączam, albo ściszam do 5%
I jeszcze taką mechanikę gry, że nie potrzebuję 1000 stron instrukcji, żeby grę poznać. Wolę gry, które poznaje się metodą prób i błędów.
iLLusionist [ FataL ]
to zależy od gatunku.. wiadomo, że w cRPG ważne jest co innego niż w chociażby grze wyścigowej

Thermometrr [ Metallica ]
Raczej zła kategoria.
A co cenie najbardziej? Oczywiście, że fabułę.
Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
Fabuła, klimat, gameplay
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
odpowiednia długość, gameplay, klimat i żeby zapadła w pamięć
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
FABUŁA
Długość
grafika (nie musi być super,ale pikselami też nie chce grać)
nieliniowość
wartka akcja
i żeby zapadła w pamięć < to też ;]
Kiirama [ Legionista ]
Klimat.

battle man [ Crystal Skull ]
łupnę
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Grywalność
Fabuła
To, żeby gra wciągała i nie była monotonna.
Ścieżka audio.
Grafika.

zdichuu [ Generaďż˝ ]
takie same mam zdanie co kolega wyżej :D
raziel88ck [ Legend ]
Jest juz taki temat - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10607345
lysyolec_pl [ Pretorianin ]
ja cenie
- grafika
- muzyka
- pomysłowość
- dlugosc gry
PSXFAN [ Last Samurai ]
-rozgrywkę(trudność i głębia gameplay-a)
-długość(gry w większości kosztują tyle samo ale są gry na 100h i 5h i są za tę sama cene)
-filmowość i fabuła
-czasami bajkowość,psychodelia ciekawe inne światy niż nasz:)np BG&E
No i grafika musi się jakośc prezętować

Freeman992 [ Generaďż˝ ]
Grywalność przede wszystkim, na drugim miejscu fabuła, później muzyka, a grafika na szarym końcu.

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
-Oryginalność (bo ciągle można wymyślić coś nowego i innego)
-Grywalność
-Fabuła
-Klimat
-Długość
-Grafika (jeżeli, którymś z punktów się wybija nad inne gry to grafikę mogę olać)
-Muzyka (jeżeli zapada w ucho to często mi przypomina o grze)
W takiej kolejności :).

E_G300 [ Damian ]
Głównie to aby gra nie była prosta i liniowa, lubie jak mnie zaskakuje ;) Następnie ważna jest fabuła i przyjazny interfejs :)
SysOp [ Generaďż˝ ]
Grywalność, klimat, fabuła i grafika na przyzwoitym poziomie...

S_p_e_e_d [ Centurion ]
Przyjemność z rozgrywki i oczywiście mulit.
1up [ Granat ]
Najbardziej cenię w grach:
1. Klimat!
2. Muzykę.
3. Emocje.
4. Fizykę.
Najbardziej oczekuję zapadającego w pamięć przesłania, gdyż osobiście traktuję gry troszeczkę inaczej niż tylko rozrywka.
banracy [ Centurion ]
Ciekawe przełożenie rzeczywistości na abstrakcyjne zasady świata gry. Na przykład system kultur/granic z civilization albo typy ustrojów. Ogólnie najbardziej cenię eleganckie mechaniki dobrze oddające sytuację, ale mimo wszystko będące proste w obsłudze jak na przykład zdobywanie punktów kluczowych w DoW , system podziału rodzajów ataków z Fantasy Generala.
Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
Dla mnie:
-fabuła
-klimat
-optymalizacja na PC (jeśli to gra multiplatformowa)

miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Przede wszystkim grywalnosc.
Ale rowniez:
grafikę(wiadomo, w rozpikselowana grę grać się nie chce);
długość rozgrywki;
klimat
3dD1e [ Zuo market ]
Na pierwszym miejscu zawsze powinna być grywalność. Jeśli w grę nie da się grać to nie pomoże jej nawet najlepsza fabuła i grafika.
Później powinna być właśnie fabuła i grafika. Wiadomo, że ludzi lubią fajne historyjki (z paroma wyjątkami) i żeby to też w miarę ładnie wyglądało.
Interfejs gry musi być zrozumiały dla każdego. Gra musi być też długa (przynajmniej te 20 h. Coś takiego przydało by się w FPS-ach) i mieć ciekawą rozgrywkę.
I chyba najważniejsza cecha, jaką powinna mieć każda gra -
Devilyn [ Storm Detonation ]
Klimat i fabułę - wszystko inne mnie pierdoli
Jo Joro [ Pretorianin ]
Trudno na grę patrzeć tylko z jednego punktu widzenia. Gra musi mieć w sobie pewną iskrę, tzw. miodność aby wciągała na długie godziny.
Mimo, że dla mnie najważniejsza w grze jest fabuła, opowiadana historia, to jednak zdarzają sie przecież takie kwiatki, że mimo perfekcyjnej fabuły, czy fantastycznej grafiki nie da się w dane dzieło grać dłużej niż przez 5 minut.
Czasem denerwują bugi, czasem odstręcza interfejs czy sterowanie.
Xenrocs [ Pretorianin ]
W zasadzie najbardziej klimat i fabułę mi się w niego znakomicie.Nie liczy się nawet dla mnie gameplay.Ważne by ten klimat i fabuła były na wysokim poziomie np. thief.Wyjątkiem jest np. Painkiller. Fabuły tam nie za wiele ale gra mi się znakomicie.

bob destruktor [ Eksterminator ]
Śmieszą mnie ludzie co piszą że "grafika wcale nie jest ważna", ale spójrzmy prawdzie w oczy...Gdyby grafika nie była ważna to byśmy cały czas grali w Half-Life I, Mafie I, i GTA VC/SA itd...
Oczywiście znajdą się ludzie co do teraz w te gry grają, ale jest ich mało.
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Kolejno: klimat > fabuła/bohaterowie > interfejs (i ogólnie mechanika prowadzenia "ludzika") > grafika/muzyka >>> różne Fable'o podobne smaczki typu chodzenie za rękę, jakieś mini gierki itp.