GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co cenicie najbardziej w grach ?

25.09.2010
22:00
[1]

battle man [ Crystal Skull ]

Co cenicie najbardziej w grach ?

Z ciekawości pytam co najbardziej sobie w grach cenicie fabułę, grafę ?
Chcę wiedzieć czego najwięcej gracze oczekują od gry

dla mnie najważniejsza jest:
-Fabuła
-Grafika i dźwięk
- Interfejs ( nie wiem jak to tam jest w naszym języku ale tak to się słyszy ale raczej jest "Interface" )

25.09.2010
22:03
[2]

Loonovitch [ Pretorianin ]

Grywalnosc, fabula, system rozwoju postaci

25.09.2010
22:04
smile
[3]

michrz [ Konsul ]

Interfejs w RTS-ach
Otwarty i interaktywny świat w RPG-ach, również grywalność (wg mnie jest ważniejsza niż grafika)
Dźwięk, tylko jeżeli chodzi o odgłosy, bo muzykę w grach albo wyłączam, albo ściszam do 5%

I jeszcze taką mechanikę gry, że nie potrzebuję 1000 stron instrukcji, żeby grę poznać. Wolę gry, które poznaje się metodą prób i błędów.

25.09.2010
22:07
[4]

iLLusionist [ FataL ]

to zależy od gatunku.. wiadomo, że w cRPG ważne jest co innego niż w chociażby grze wyścigowej

25.09.2010
22:13
smile
[5]

Thermometrr [ Metallica ]

Raczej zła kategoria.

A co cenie najbardziej? Oczywiście, że fabułę.

25.09.2010
22:15
[6]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Fabuła, klimat, gameplay

25.09.2010
22:28
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

odpowiednia długość, gameplay, klimat i żeby zapadła w pamięć

25.09.2010
22:31
[8]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

FABUŁA
Długość
grafika (nie musi być super,ale pikselami też nie chce grać)
nieliniowość
wartka akcja

i żeby zapadła w pamięć < to też ;]

25.09.2010
22:31
[9]

Kiirama [ Legionista ]

Klimat.

26.09.2010
10:18
smile
[10]

battle man [ Crystal Skull ]

łupnę

26.09.2010
10:19
[11]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Grywalność
Fabuła
To, żeby gra wciągała i nie była monotonna.
Ścieżka audio.
Grafika.

26.09.2010
10:22
smile
[12]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

takie same mam zdanie co kolega wyżej :D

26.09.2010
10:34
[13]

raziel88ck [ Legend ]

Jest juz taki temat - https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10607345

26.09.2010
11:10
[14]

lysyolec_pl [ Pretorianin ]

ja cenie
- grafika
- muzyka
- pomysłowość
- dlugosc gry

26.09.2010
14:57
[15]

PSXFAN [ Last Samurai ]

-rozgrywkę(trudność i głębia gameplay-a)
-długość(gry w większości kosztują tyle samo ale są gry na 100h i 5h i są za tę sama cene)
-filmowość i fabuła
-czasami bajkowość,psychodelia ciekawe inne światy niż nasz:)np BG&E

No i grafika musi się jakośc prezętować

26.09.2010
20:42
smile
[16]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Grywalność przede wszystkim, na drugim miejscu fabuła, później muzyka, a grafika na szarym końcu.

26.09.2010
21:02
smile
[17]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

-Oryginalność (bo ciągle można wymyślić coś nowego i innego)
-Grywalność
-Fabuła
-Klimat
-Długość
-Grafika (jeżeli, którymś z punktów się wybija nad inne gry to grafikę mogę olać)
-Muzyka (jeżeli zapada w ucho to często mi przypomina o grze)

W takiej kolejności :).

26.09.2010
21:10
smile
[18]

E_G300 [ Damian ]

Głównie to aby gra nie była prosta i liniowa, lubie jak mnie zaskakuje ;) Następnie ważna jest fabuła i przyjazny interfejs :)

26.09.2010
22:59
[19]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Grywalność, klimat, fabuła i grafika na przyzwoitym poziomie...

26.09.2010
23:00
smile
[20]

S_p_e_e_d [ Centurion ]

Przyjemność z rozgrywki i oczywiście mulit.

27.09.2010
01:18
[21]

1up [ Granat ]

Najbardziej cenię w grach:

1. Klimat!
2. Muzykę.
3. Emocje.
4. Fizykę.

Najbardziej oczekuję zapadającego w pamięć przesłania, gdyż osobiście traktuję gry troszeczkę inaczej niż tylko rozrywka.

27.09.2010
01:59
[22]

banracy [ Centurion ]

Ciekawe przełożenie rzeczywistości na abstrakcyjne zasady świata gry. Na przykład system kultur/granic z civilization albo typy ustrojów. Ogólnie najbardziej cenię eleganckie mechaniki dobrze oddające sytuację, ale mimo wszystko będące proste w obsłudze jak na przykład zdobywanie punktów kluczowych w DoW , system podziału rodzajów ataków z Fantasy Generala.

27.09.2010
10:58
[23]

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]

Dla mnie:
-fabuła
-klimat
-optymalizacja na PC (jeśli to gra multiplatformowa)

03.10.2010
00:15
smile
[24]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Przede wszystkim grywalnosc.
Ale rowniez:
grafikę(wiadomo, w rozpikselowana grę grać się nie chce);
długość rozgrywki;
klimat

03.10.2010
01:19
[25]

3dD1e [ Zuo market ]

Na pierwszym miejscu zawsze powinna być grywalność. Jeśli w grę nie da się grać to nie pomoże jej nawet najlepsza fabuła i grafika.
Później powinna być właśnie fabuła i grafika. Wiadomo, że ludzi lubią fajne historyjki (z paroma wyjątkami) i żeby to też w miarę ładnie wyglądało.
Interfejs gry musi być zrozumiały dla każdego. Gra musi być też długa (przynajmniej te 20 h. Coś takiego przydało by się w FPS-ach) i mieć ciekawą rozgrywkę.

I chyba najważniejsza cecha, jaką powinna mieć każda gra -

spoiler start
niska cena :P
spoiler stop

03.10.2010
01:23
[26]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Klimat i fabułę - wszystko inne mnie pierdoli

03.10.2010
11:30
[27]

Jo Joro [ Pretorianin ]

Trudno na grę patrzeć tylko z jednego punktu widzenia. Gra musi mieć w sobie pewną iskrę, tzw. miodność aby wciągała na długie godziny.
Mimo, że dla mnie najważniejsza w grze jest fabuła, opowiadana historia, to jednak zdarzają sie przecież takie kwiatki, że mimo perfekcyjnej fabuły, czy fantastycznej grafiki nie da się w dane dzieło grać dłużej niż przez 5 minut.
Czasem denerwują bugi, czasem odstręcza interfejs czy sterowanie.

03.10.2010
11:55
[28]

Xenrocs [ Pretorianin ]

W zasadzie najbardziej klimat i fabułę mi się w niego znakomicie.Nie liczy się nawet dla mnie gameplay.Ważne by ten klimat i fabuła były na wysokim poziomie np. thief.Wyjątkiem jest np. Painkiller. Fabuły tam nie za wiele ale gra mi się znakomicie.

03.10.2010
11:56
smile
[29]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Śmieszą mnie ludzie co piszą że "grafika wcale nie jest ważna", ale spójrzmy prawdzie w oczy...Gdyby grafika nie była ważna to byśmy cały czas grali w Half-Life I, Mafie I, i GTA VC/SA itd...
Oczywiście znajdą się ludzie co do teraz w te gry grają, ale jest ich mało.

03.10.2010
12:10
[30]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Kolejno: klimat > fabuła/bohaterowie > interfejs (i ogólnie mechanika prowadzenia "ludzika") > grafika/muzyka >>> różne Fable'o podobne smaczki typu chodzenie za rękę, jakieś mini gierki itp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.