Mraauuu [ Pretorianin ]
Pytanie o sprzedarz biletu
Kupiłem sobie bilet na koncert Limp Bizkit, ale nie mogę pojechać.
Chciałem go sprzedać z zyskiem(żeby sobie osłodzić fakt, że nie mogę jechać), ale na allegro nie mogę wystawić licytacji.
Jest jakiś sposób, żeby wystawić go na licytacje? Typu wystawić go jako gratis do jakiegoś badziewia?
Mraauuu [ Pretorianin ]
up
Kozi89 [ Legend ]
Typu wystawić go jako gratis do jakiegoś badziewia?
Tak też nie możesz. Poczytaj regulamin allegro.
COOLek [ Konsul ]
Spróbuj zagrania w stylu "nie sprzedaję biletu, a jedynie proszę o zwrot pieniędzy za czas i paliwo, które poświęciłem na przejechanie na drugi koniec Polski, aby go osobiście odebrać".
mizard [ Junior ]
odkupie bilet!