GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o sprzedarz biletu

25.09.2010
14:57
[1]

Mraauuu [ Pretorianin ]

Pytanie o sprzedarz biletu

Kupiłem sobie bilet na koncert Limp Bizkit, ale nie mogę pojechać.

Chciałem go sprzedać z zyskiem(żeby sobie osłodzić fakt, że nie mogę jechać), ale na allegro nie mogę wystawić licytacji.

Jest jakiś sposób, żeby wystawić go na licytacje? Typu wystawić go jako gratis do jakiegoś badziewia?

25.09.2010
23:49
[2]

Mraauuu [ Pretorianin ]

up

26.09.2010
00:11
[3]

Kozi89 [ Legend ]

Typu wystawić go jako gratis do jakiegoś badziewia?

Tak też nie możesz. Poczytaj regulamin allegro.

26.09.2010
00:19
[4]

COOLek [ Konsul ]

Spróbuj zagrania w stylu "nie sprzedaję biletu, a jedynie proszę o zwrot pieniędzy za czas i paliwo, które poświęciłem na przejechanie na drugi koniec Polski, aby go osobiście odebrać".

02.10.2010
16:31
[5]

mizard [ Junior ]

odkupie bilet!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.