MrBubble [ Pretorianin ]
Dziwna sprawa z GG - rozłączanie.
Mam taki dziwny problem. Co chwile gg na moim profilu się rozłącza i połącza na nowo. Problem dotyczy tylko gg, nie internetu. Najdziwniejsze jest to, że inne profile nie mają tego problemu, tylko na moim coś takiego się dzieje - na innym pc to samo.
Zmieniłem mail do gg, hasło ale bez zmian.
Na web gg to samo...
Na AQQ nawet próbowałem i tam też rozłącza...
MrBubble [ Pretorianin ]
Up.
BlackBolt [ Senator ]
To proste. W innym miejscu jest zalogowany ten sam numer i programy w 2 lokacjach biją się o to, który ma być zalogowany.
MrBubble [ Pretorianin ]
Właśnie nie. Z resztą na gg przeciez jest teraz opcja multilogowania, mozna byc w kilku miejscach na raz zalogowany i mozna to sprawdzic. -->
Tymbardziej, po zmianie hasła - wtedy na innych komputerach już by nie łączył, bo byłoby nieprawidłowe hasło

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]
Podbije. Ten sam problem, pojawil sie co prawda po instalacji routera ale naprawde nie sadze aby to bylo powodem.
Wyskoczyla nawet informacja o zalogowaniu w wielu lokacjach, ale jakim cudem to ja nie wiem skoro nigdy nie uruchamialem swego numeru na nie swoim komputerze.... Co jakies 40-50 sekund podobno "migam", stworzylem nawet drugi numer GG do ewentualnej przeprowadzki ale do starego jestem przyzwyczajony, wiec...
Jak to naprawic?
Aha, i zmienilem haslo dla spokoju, nie pomoglo.
Windows XP, GG w najnowszej wersji [mialem 7.7.0 i zaczal sie problem, zaktualizowalem w nadziei ze sie poprawi...], nie wiem co jeszcze podac.
Probowalem na AQQ, tez tak zdycha.
[edit]
Kuuurrrwwaa nowy numer tez miga :(
Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]
UP
Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]
UP
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Też tak miałem, poczekałem jeden dzień i przeszło, to musi być wina ich serwera, ale czemu
akurat mi to się stało tego nikt nie wie, wiem tylko tyle, że już jest wszystko ok.

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]
No dobra, faktycznie przechodzi - zalozylem sobie nowe GG i nowy numer [stary mam na wersji 7.7.0, nie moge patrzec na to nowe], dodalem numer starego w kontaktach nowego [w druga strone i tak sie nie da, stare GG nie widzi statusow i wiadomosci osob od jakiegos tam numeru wzwyz], odpalilem 2 numery i monitoruje co sie dzieje. Nowy numer trzyma sie stabilnie caly czas, stary tak z 8-10 godzin dziennie "miga", pozostaly czas - zero problemow.
Da sie to jakos obejsc czy trzeba czekac az technicy od GG przestana sie bawic na serwerach?
Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]
UP