GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwna sprawa z GG - rozłączanie.

24.09.2010
00:08
[1]

MrBubble [ Pretorianin ]

Dziwna sprawa z GG - rozłączanie.

Mam taki dziwny problem. Co chwile gg na moim profilu się rozłącza i połącza na nowo. Problem dotyczy tylko gg, nie internetu. Najdziwniejsze jest to, że inne profile nie mają tego problemu, tylko na moim coś takiego się dzieje - na innym pc to samo.
Zmieniłem mail do gg, hasło ale bez zmian.

Na web gg to samo...
Na AQQ nawet próbowałem i tam też rozłącza...

24.09.2010
11:36
[2]

MrBubble [ Pretorianin ]

Up.

24.09.2010
12:05
[3]

BlackBolt [ Senator ]

To proste. W innym miejscu jest zalogowany ten sam numer i programy w 2 lokacjach biją się o to, który ma być zalogowany.

24.09.2010
12:06
[4]

MrBubble [ Pretorianin ]

Właśnie nie. Z resztą na gg przeciez jest teraz opcja multilogowania, mozna byc w kilku miejscach na raz zalogowany i mozna to sprawdzic. -->

Tymbardziej, po zmianie hasła - wtedy na innych komputerach już by nie łączył, bo byłoby nieprawidłowe hasło


Dziwna sprawa z GG - rozłączanie. - MrBubble
29.09.2010
12:33
smile
[5]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

Podbije. Ten sam problem, pojawil sie co prawda po instalacji routera ale naprawde nie sadze aby to bylo powodem.

Wyskoczyla nawet informacja o zalogowaniu w wielu lokacjach, ale jakim cudem to ja nie wiem skoro nigdy nie uruchamialem swego numeru na nie swoim komputerze.... Co jakies 40-50 sekund podobno "migam", stworzylem nawet drugi numer GG do ewentualnej przeprowadzki ale do starego jestem przyzwyczajony, wiec...

Jak to naprawic?

Aha, i zmienilem haslo dla spokoju, nie pomoglo.
Windows XP, GG w najnowszej wersji [mialem 7.7.0 i zaczal sie problem, zaktualizowalem w nadziei ze sie poprawi...], nie wiem co jeszcze podac.

Probowalem na AQQ, tez tak zdycha.

[edit]

Kuuurrrwwaa nowy numer tez miga :(

29.09.2010
21:44
[6]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

UP

30.09.2010
09:46
[7]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

UP

30.09.2010
10:03
[8]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Też tak miałem, poczekałem jeden dzień i przeszło, to musi być wina ich serwera, ale czemu
akurat mi to się stało tego nikt nie wie, wiem tylko tyle, że już jest wszystko ok.

01.10.2010
00:01
smile
[9]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

No dobra, faktycznie przechodzi - zalozylem sobie nowe GG i nowy numer [stary mam na wersji 7.7.0, nie moge patrzec na to nowe], dodalem numer starego w kontaktach nowego [w druga strone i tak sie nie da, stare GG nie widzi statusow i wiadomosci osob od jakiegos tam numeru wzwyz], odpalilem 2 numery i monitoruje co sie dzieje. Nowy numer trzyma sie stabilnie caly czas, stary tak z 8-10 godzin dziennie "miga", pozostaly czas - zero problemow.

Da sie to jakos obejsc czy trzeba czekac az technicy od GG przestana sie bawic na serwerach?

01.10.2010
10:48
[10]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.