GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wrażenia z filmu Edi

29.01.2003
13:32
[1]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Wrażenia z filmu Edi

Kilka dni temu byłem w kinie na Edim. Rzadko jestem w kinie i w ogóle rzadko oglądam filmy, także ciężko mi powiedzieć, czy film jest dobry, czy bardzo dobry, czy może bardzo zły :) Przed obejrzeniem filmu wujek mi powiedział, że jest rewelacyjny, jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek oglądał, ale chyba trochę "przereklamował" :) Film mi się podobał, nawet bardzo, ale może to dlatego, że rzadko jestem w kinie (jak już mówiłem) i to może kino robi na mnie takie wrażenie? ;) Bez przesady, chyba nie :) Edi dostał jakieś tam dwie nagrody w Polsce (w Warszawie i chyba w Gdyni) i podobno jest nominowany do oscara, czy to prawda? Dodam jeszcze (przyznam się:)), że sam na filmie się mało nie popłakałem. Z pewnością wśród Was jest dużo kinomanów, którzy znają się na filmach dużo lepiej niż ja i to właśnie Waszej opinni jestem ciekawy. Jakie są Wasze wrażenia z tego filmu?

29.01.2003
21:07
smile
[2]

Mulder [ Generaďż˝ ]

Nikt nie oglądał?

29.01.2003
21:36
[3]

Fett [ Avatar ]

jeszcze nie oglądałem ale jak będzie okazja to sobie moze obejrze. mieszkam w niewielkim miastecku i tutaj film dochodza z lekkim opóźnieniem :)

29.01.2003
21:44
[4]

Fist [ Legionista ]

Film poprostu rewelacyjny ! Polacy nareszczcie zabrali sie za tematy ktore umia przedstawic najlepiej ,a nie za kopie zachodniego kina. Nagrody za zdjecia i role druga planowa film slusznie wygral - zdjecia sa swietne, a aktor grajacego przyjaciela Ediego genialnie wywiazal sie ze swej roli.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.